kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Multibank ODRADZAM !!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Multibank ODRADZAM !!!!  (Przeczytany 11403 razy)
katarzyna_zp
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 27-01-2007, 11:39:58 »

Chciałabym sie z Wami podzielić moimi doświadczeniami jako stałego klienta Multi Banku.Dobrze zarabiam i ja i mąż pracujemy w prężnych firmach na czas nieokreślony. Złożyłam u nich wniosek o kredyt hipoteczny dokumenty składałam od września doradca miał czas ...do końca 2006 roku nie dostałam umowy ..pomimo zapewnień, że tak będzie o fakcie dowiedziałam sie dopiero po bombardowaniu banku moimi telefonami w sylwestra - odpowiedź - wysłali ludzi na urlopy. Po mojej interwencji odpowiedzieli że
im przykro;( i tyle...Za to odbili sobie za moje wtrącanie SmutnySmutnySmutny termin podpisania umowy przekładali od początku  stycznia  z poniedziałku na wtorek z worku na środe itd bo cos brakuje a to cos sprawdzić trzeba jeszcze raz w końcu minął zas  kiedy miałam wpłacić zaliczkę wykonawcy ...ten za niedotrzymanie umowy podniósł cenę domu o 15 %, dodając do tego stracone odpisy od podatku daje ładną sumkę ok 60 000 zł. Z równowagi wyprowadziło mnie jak analityk poprosił na dzień przed ostatecznym
podpisaniem umowy innego dowodu poświadczającego zarobki męża niż zaświadczenie z pracy - powód prosty ponieważ mój mąz nie posiadał wcześniej konta a jak zdecydował to wpłacał na nie tylko część wynagrodzenia reszte brał "na ręke" kiedy Multi Bank kazał przynieśc mi zaświadczenie z Zus o wpłacie na konto składek przez firme męza podjęłam decyzje nie jest to jedyny bank. Obiecują  nie dotrzymują terminów, nie ułatwiają nawet stałym kientom!!!!!W KOŃCU NIE UDZIELAJĄ KREDYTÓW ZA DARMO I Z NAS
ŻYJĄ WIĘC CHOCIAŻ ODROBINE ZADBALI BY O NASZ CZAS I PIENIĄDZE 
Zapisane
doradca-finansowy
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 31-01-2007, 01:42:06 »

Niestety Multibank to nie jedyny bank gdzie takie kwiatki mają miejsce. To charakterystyczne dla banków rozwijających się, gdzie zatrudnianych jest sporo nowych osób i niestety część z nich nie od razu radzi sobie z obowiązkami.  Inna sprawa -  w branży znalazło miejsce sporo "tłuków", które są niereformowalne. Niestety przed nimi trzeba ostrzegać innych! Ale niezależnie od banku występują one wszędzie.
Słowem zakońćzenia - jesli ktokolwiek widzi, ze obsługuje go "intelektualny klocek" - natychmiast należy zmienić doradcę. Mówiłem to ja - Jarząbek, ...czyli doradca:)
Zapisane
hello111
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 21-07-2007, 04:46:05 »

Potwierdzam głupotę jaka się tam dzieje.........
Zapisane
Multibank nie!!!
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 27-08-2007, 05:36:41 »

Odradzam i ja.
Zapisane
hejsokoly
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Września 22-09-2007, 05:57:06 »

Ma Pan rację prawie wszytko zalezy od ludzi zawsze...a jesli hcodzi o kredyty to jescze dodatkowo oferta jest wazna
Zapisane
mitek
Full Member
***
Wiadomości: 177


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Listopada 17-11-2007, 08:26:55 »

hm....a jaki bank natomiast polecacie ? czy ktos slyszal cos pozytywnego o ktoryms ?
Zapisane
hejsokoly
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lutego 01-02-2008, 08:22:01 »

;-) tylu doradców nikt nie słyszał. Nawet doradca DB Pani Asia skutecznie zniechęca do swojego banku ;-)

a Pan Jacek z Multi powinen dostać nagrodę od Multi za Public Realations itp.
Zapisane
hejsokoly
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lutego 08-02-2008, 01:43:13 »

Panie Jacku dostał Pan nagrodę?? ;-)
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Multibank ODRADZAM !!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines