kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PARANOJA « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: Pozyczam 10000....
Ale kredyt!!!!   -0 (0%)
Banki?Co?   -0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: PARANOJA  (Przeczytany 6643 razy)
teoex
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Marca 15-03-2008, 10:20:37 »

Chce popzyczyc 10 tys...a "oni ",czyli jakis Getin bank na 60 miesiecy wystawia mi blankiet 348 zl. miesiesiecznie......to jest jakis bezsens..pozyczm 10 000, a musze oddac prawie 21000...........Zlodziejstwo w bialy dzien
Zapisane
teoex
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 15-03-2008, 10:31:00 »

Chce popzyczyc 10 tys...a "oni ",czyli jakis Getin bank na 60 miesiecy wystawia mi blankiet 348 zl. miesiesiecznie......to jest jakis bezsens..pozyczm 10 000, a musze oddac prawie 21000...........Zlodziejstwo w bialy dzien
Przeszli samych siebie.....co o tym uwazcie Co???
Zapisane
doradca.warszawa
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 18-03-2008, 04:19:57 »

Witam serdecznie!
10 000zł na 60 miesięcy, rata 250zł
Decyzja w 3 dni.
Proszę o kontak mailowy.
Pozdrawiam!
niedzwiecka@unia.nieruchomosci.pl
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marca 18-03-2008, 04:47:36 »

doradca.warszawa ; udzielasz równiez kredytów gotokowych? jestes jakims agentem bankowym?
Kredyt przez bank idzie?
Szukam kredytu w kwocie 10 tyś na maksymalny ile sie da okres czasu,pisze odrazu że chce go przeznaczyc w wiekszej mierze na spłątę wypowiedzianych umów w bankach .Jest jakas szansa na taki kredyt u pana/pani?
Zapisane
czarnulka969
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 12-04-2008, 06:27:31 »

Witam tak weszłam przez przypadek. SKOK Silesia-Centrum udziela kredytu osobom zadłużonym na spłatę nawet komorników ale jakie mają wymogi nie wiem, wiem że bratu mojemu udzielili kwoty 10 000 na spłatę komornika Uśmiech i tak płaci :120 miesięcy rata miesięczna jego to: 149 PLN
   
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PARANOJA « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines