kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: specjalne warunki kredytu??? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: specjalne warunki kredytu???  (Przeczytany 9570 razy)
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« : Listopada 28-11-2007, 07:21:16 »

Przeglądając różne fora dotyczące tematu kredytu hipotecznego natknąłem się ostatnio na dość ciekawą wypowiedź, a raczej pytanie. Może po prostu zacytuję tu jej całość i od razu poproszę o komentarz co do jej treści.

"Witam,
W najbliższej przyszłości zamierzam wraz z moją dziewczyną starać się o kredyt mieszkaniowy. O dziecko się już postaraliśmy więc czas na własne 4 kąty:) Nie jesteśmy małżeństwem stąd moje pytanie czy mimo to możemy zaciągnąć taki kredyt razem? chciałbym się dowiedzieć też czy są banki przedstawiające jakieś specjalne oferty dla par takich jak my ( chodzi mi o fakt dziecka w drodze:)). Pozdrawiam"
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 28-11-2007, 10:01:11 »

A na czym te specjalne warunki mialyby polegac?
Jedyna "oferta" specjalna, to 3 miesiace wakacji kredytowych z okazji narodzin/adopcji dziecka w jednym z bankow.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Wiola G.
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopada 28-11-2007, 09:22:34 »

Witaj.
GE Money Bank oferuje kredyt gdzie po urodzeniu dziecka istnieje możliwość zawieszenia spłaty kredytu na okres 3 miesięcy, ponadto oferta kredytu hipotecznego dla młodych rodzin charakteryzuje się również elastycznym podejściem Banku do rodziców przebywających na urlopie macierzyńskim lub powracających z urlopu wychowawczego.
Pozdrawiam.
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Listopada 28-11-2007, 10:57:27 »

Wiola: GE i elastycznosc to dwa przeciwstawne okreslenia Uśmiech
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
aurora
Newbie
*
Wiadomości: 47


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopada 28-11-2007, 11:52:57 »

Ziut18, czemu twierdzisz,ze "GE i elastycznosc to dwa przeciwstawne okreslenia"??
slyszalam o nich wiele dobrego i ciekawa jestem czemu Ty masz zupelnie inne zdanie...
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Listopada 29-11-2007, 12:34:44 »

Dlatego, ze ja z nimi pracuje a nie tylko o nich slyszalem.
A tak powaznie: to moze troche przesadzam, ale jesli mielibysmy mowic o elastycznych bankach, to z pewnoscia wymienilbym kilka innych.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
specjalistadskredytow
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Listopada 29-11-2007, 12:38:11 »

mozna probowac ubiegac sie o kredyt z doplatami ze Skarbu Panstwa
Zapisane
Barteczek
Full Member
***
Wiadomości: 198


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Listopada 30-11-2007, 02:58:06 »

Widzę, że wywiązała się ciekawa dyskusja:) Może podsumowując powiem tak: Zagadnienie dość ciekawe, bo założę się, że duży procent młodych rodzin starających się o kredyt hipoteczny spodziewa się dziecka. Stanowią oni więc dużą grupę docelową, co z koleji powinno pociągać za sobą tworzenie ofert skierowanych bezpośrednio do takich osób. Przeglądając oferty naszego rynku nie spotkałem się z natłokiem takowych.. Dla tego też doceniam banki, które dostrzegają rodziny i uwzględniają ich problemy:)
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: specjalne warunki kredytu??? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines