kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: konsolidacja  (Przeczytany 10407 razy)
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : Listopada 04-11-2007, 04:37:41 »

mam pytanie chcialam skonsolidowac kredyty posiadam kredyt w polbanku dostalam odpowiedz od doradcow wlasnie z polbanku ze nie ma problemu w uzyskaniu kredytu w polbanku odwiedzilam placowke okazalo sie ze kredytow nie moge skonsolidowac poniewaz posiadam kredyt rowniez w ich banku niech ktos mi to wytlumaczy czemu nie mozna tego skonsolidowac przeciez bank splaci rowniez swoja pozyczke  razem z rata w polbanku posiadam jeszcze trzy pozyczki dla mnie to dziwne przeciesz posiadalabym jedna rate a bank wydaje mi sie ze by na tym zarobil bo tu mam w polbanku traz kredyt w wysokosci 18000zl a mialabym 60000zl prosze o odpowiedz doradcow niedawno na forum znow dostalam odpowiedz od pani z plobanku ze nie ma problemu to ja juz nie wiem pojde i znow mi powiedza zre nie mozna prosze o jakas odpowiedz przeciez inne banki konsoliduja swoje kredyty a polbank jest dobrym bankiem jestem zadowolona
Zapisane
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 06-11-2007, 07:32:32 »

Witam,
proszę napisać kiedy Pani brała kredyt i jaki rodzaj kredytu, bo to jest istotna sprawa.
Po odpowiedzi na to pytanie będziemy mogli rozmyślać jak rozwiązać tą sprawę.
Z zasady Polbank nie konsoliduje swoich kredytów, jednakże w pewnych okolicznościach konsoliduje.
pozdrawiam i czekam na odp
darek.wlodarski@gmail.com
Zapisane
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Listopada 06-11-2007, 09:07:21 »

kredyt w polbanku dostalam w czerwcu tego roku jest to kredyt na miare na kwote 18000zl posiadam rowniez karte na 1000zl do tego kredytu


Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopada 07-11-2007, 12:33:59 »

w polbanku kredyt na miare  mozna skonsolidowac kredytem bezpiecznym. 
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopada 07-11-2007, 12:32:28 »

No tak, tylko trzeba by było przeliczyć co jest bardziej opłacalne Uśmiech
choć ja jak już wcześniej wspominałem jestem zwolennikiem kredytu bezpiecznego bo ...
jest najlepszy Uśmiech
Zapisane
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopada 09-11-2007, 10:01:58 »

dobrze prosze teraz o konkretna odpowiedz posiadam kredyt w polbanku na miare w kwocie18000zlkredyt w ge money na 9000zl kredyt w getin banku na kwote 5000zl oraz na osobistym koncie z mezem bo to maz jest glownym posiadaczem konta kwote 5500zl to moja czesc jak podzielimy kredyt na dwoch chcialabym to skonsolidowc w jeden kredyt moj zarobek to ok 1300zl netto prosze o napisanie jak to by wygladalo skonsolidowane kredytem bezpiecznym lub innym z gory dziekuje
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Listopada 11-11-2007, 04:09:56 »

No tak, tylko trzeba by było przeliczyć co jest bardziej opłacalne Uśmiech
choć ja jak już wcześniej wspominałem jestem zwolennikiem kredytu bezpiecznego bo ...
jest najlepszy Uśmiech
jest, ale przy nizszych kwotach jest jednak minimalnie drozszy Język
Zapisane
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopada 16-11-2007, 02:23:48 »

mogę zaproponować Pani konsolidację, przy Pani dochodach mogłoby to być 31000, rata równa miesięczna 625 zł na 72 miesiące, prowizja 2%.
proszę o kontakt bednar1-0@wp.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines