kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt do 5000zl na umowe o prace « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt do 5000zl na umowe o prace  (Przeczytany 4717 razy)
ppukownik
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Listopada 15-11-2007, 12:53:55 »

Tak jak w temacie. potrzebuje do 5000zl . mam umowe o prace na czas nieokreslony, pelen etat, zatrudnienie od 25.10.2007 dochody 950zl netto (wpisane na umowie). zna ktos moze jakis kredyt dla mnie? aha mam 20lat
Zapisane
specjalistadskredytow
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 23-11-2007, 07:09:28 »

Witam
W Pana przypadku problemem moze byc brak 3-miesiecznego zatrudnienia.
Jesli ma Pan mozliwosc wzmocnic zabezpieczenie poreczycielem to problemu raczej nie powinno byc.
Jesli jest Pan zainteresowany i mialby Pan poreczyciela prosze o kontakt-mls@toya.net.pl
pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt do 5000zl na umowe o prace « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines