kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt mieszkaniowy  (Przeczytany 13783 razy)
ela kredyty pomoc
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 24-08-2006, 07:00:06 »

Znam się na dokumentacji, którą należy przedłożyć w banku ubiegając się o kredyt mieszkaniowy. Sama brałam kredyt na budowę domu. Jeżeli będę mogła pomóc proszę o kontakt . 
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 25-08-2006, 08:36:59 »

czesc, a w którym banku bralaś kredyt???
Zapisane
ela kredyty pomoc
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 26-08-2006, 08:28:33 »

Cześć brałam kredyt w Banku Pekao SA
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 28-08-2006, 05:55:20 »

Napisz mi prosze jką marżę ci zaproponowali, jaką placilaś prowizję od udzielenie nieruchomości i w czym, bo w w PKO to chyba w PLN i jeszcze na jaka kwote ii na ile lat?
Zapisane
ela kredyty pomoc
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 30-08-2006, 06:27:27 »

marża 1,15% w całym okresie kredytowania, nie płaciłam prowizji za udzielenie kredytu, wzięłam 100 tyś. na 20 lat, kredyt w PLN, jestem zadowolona z obsługi, szybko wszystko załatwiłam
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Września 02-09-2006, 02:59:38 »

To strasznie drogi ten kredyt. Mozesz podac kwote i wklad wlasny.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
ela kredyty pomoc
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Września 08-09-2006, 07:37:17 »

to nie jest drogi kredyt , marża 1,15% nie jest duża, weź pod uwagę, że nie płaciłam prowizji za udzielenie kredytu, w Pekao sa nie ma znaczenia przy marży jaki masz wkład własny. Kwota kredytu 100 tyś.
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Września 08-09-2006, 09:12:16 »

Bylem pewien, ze dla kazdego obowiazuje oferta 0,5% przez rok/dwa a nastepnie marza 1%. Dlatego zdziwilo mnie to 1,15%. Argument o prowizji do mnie nie dociera, szczerze mowiac wolalbym zaplacic 1,5% prowizji i miec marze nizsza o 0,15%.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
ela kredyty pomoc
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Września 11-09-2006, 03:06:45 »

W Pekao SA jest taka oferta , o której piszesz, ale też do końca IX.06 obowiązuje ta , z której ja skorzystałam. Zaoszczędziałam na starcie co najmniej 1250 zł. a raty wcale nie są  dużo większe niż przy marży 1%. Patrząc całościowo na odsetki nie są tak dużo wyższe a przy wcześniejszych częściowych spłatach kredytu, i tak wyjdę na tym lepiej. A ty chcesz wziąć kredyt czy już z niego korzystasz, jak tak to w jakim Banku?
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Września 12-09-2006, 08:06:19 »

Ja z kredytami mam do czynienia od drugiej strony i dlatego troche mnie zdziwila ta oferta dla Ciebie. Nic o niej nie wiedzialem.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines