kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Creditfield - PILNE!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Creditfield - PILNE!!!!  (Przeczytany 11860 razy)
julek36
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Czerwca 08-06-2008, 03:04:44 »

Szukam pilnie informacji na temat Creditfield!!!
Znajomi polecali ich jako świetnych doradców finansowych, specjalizujących się m.in. w kredytach hipotecznych. Jednak najpierw chciałabym pozbierać trochę inforamcji o nich, przede wszytkim od osob, ktore już wcześniej korzystali z ich usług.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 08-06-2008, 05:53:33 »

Skoro polecali znajomi, to chyba wiedzą co mówią. No chyba, ze nie ufasz znajomym - wtedy skontaktuj się ze mną. Też moge pomóc (jeśli jesteś z Warszawy lub okolic)
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwca 08-06-2008, 07:38:11 »

Tu znajdziesz oferty również innych znanych doradców finansowych

http://www.informatorkredytowy.pl/doradcyfinansowi/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08-06-2008, 07:42:10 wysłane przez Informator Kredytowy » Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
julek36
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwca 09-06-2008, 10:21:22 »

Skoro polecali znajomi, to chyba wiedzą co mówią. No chyba, ze nie ufasz znajomym - wtedy skontaktuj się ze mną. Też moge pomóc (jeśli jesteś z Warszawy lub okolic)

To co mówią znajomi to jedno, a to co może być w rzeczywistości to drugie - dlatego zależy mi na informacji zwrotnej bezpośrednio od ludzi tam pracujących. Jeśli masz jakieś informacje w temacie Creditfield to będę wdzięczna za pomoc. Póki co wydaje mi się, że firma jest dobra i przyjazna pracownikowi.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwca 09-06-2008, 09:38:01 »


"To co mówią znajomi to jedno, a to co może być w rzeczywistości to drugie - dlatego zależy mi na informacji zwrotnej bezpośrednio od ludzi tam pracujących."

Bardziej ufaj znojomym, niz  odpowiedziom zwrotnym. Widziałeś kogos, kto  swiadomie brudziłby we własne gniazdo?

 "Jeśli masz jakieś informacje w temacie Creditfield to będę wdzięczna za pomoc."

Niestety,nie

 "Póki co wydaje mi się, że firma jest dobra i przyjazna pracownikowi."

I tak trzymaj!
 
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 20-06-2008, 08:20:18 »

Byłem jednym z pierwszych pracowników tej firmy. Widziałem jak się rozwija. Już w niej nie pracuję Uśmiech
...a dlaczego? Uśmiech
.... wolę bez.....: )
Zapisane
jarecki 35
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwca 23-06-2008, 09:37:35 »

Nie wiem czym tak bardzo Cię tam skrzywdzili. Ja jestem bardzo zadowolony z ich pracy? A czym się zajmowałeś jeśli można wiedzieć?
Zapisane
konkret
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 06-07-2008, 09:50:36 »

Więc warto czy nie warto dla nich pracować?Co?
Zapisane
Alex_50
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipca 14-07-2008, 04:08:29 »

Idź i sam się przekonaj. Może Cię zatrudnią - i wtedy nam opowiesz jak było:)
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Creditfield - PILNE!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines