kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: kredyt konsolidacyjny bez hipoteki « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt konsolidacyjny bez hipoteki  (Przeczytany 15557 razy)
agawa
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Lutego 13-02-2009, 12:24:38 »

Czy jest szansa dostać gdzieś kredyt konsolidacyjny na kwotę 33 000 zł? Nie mam możliwości zaciągnięcia kredytu pod hipotekę. Dochody miesięcznie to 1 000 zł (emerytura). Będę wdzięczna za odpowiedź.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lutego 13-02-2009, 09:43:25 »

W tej sytuacji wchodzi w grę tylko kredyt gotówkowy - choć mam wątpliwości co do kwoty przy tej wysokości emerytury. No i oczywiście trzeba wziąc pod uwagę, ze okres kredytowania takich gotówek jest stosunkowo krótki, a to pociaga za sobą i wysoką ratę
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
dawid36
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 21-02-2009, 11:23:48 »

Witam,miałbym zapytanie o kredyt konsolidacyjny-mam stałą pracę,w państwowej firmie mundurowej-zarobek 3000 netto,nie posiadam żadnej nieruchomości,czy istnieje możliwość uzyskania kredytu konsolidacyjnego w kwocie 140.000,ale w takiej formie,aby rata wyniosła nie więcej niż 1.500 złotych miesięcznie-jestem żonaty,nie posiadamy dzieci.Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lutego 22-02-2009, 09:00:29 »

Kredyt kosolidacyjny zawsze wiąże się z zabezpieczeniem na jakiejś nieruchomości (może być własnoscią osób trzecich).
Jeśli nie chce się dać zabezpieczenia  w postaci hipoteki na nieruchomości, w grę wchodzi tylko kredyt gotówkowy. Tak duży kredyt gotówkowy będzie trudny do zdobycia i - ze względu na krótkie okresy kredytowania - rata na pewno przekroczy 1500. Lepiej zastanowić się, czy faktycznie nie ma nikogo kto użyczyłby swojej nieruchomości na zabezpieczenie pod pożyczkę hipoteczną (bo tu taki produkt wejdzie w grę najprawdopodobniej). No chyba, ze owe 140 TPLN to kwota nie tylko konsolidacji kredytów konsumpcyjnych , a również np. zakup nieruchomości - to wtedy pod zabezpieczenie będzie można dać nabywana nieruchomośc i będzie to faktycznie kredyt konsolidacyjny.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
dawid36
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 22-02-2009, 08:53:05 »

Zdaję sobie sprawę z tego,że jest to duży kredyt,ale właśnie prawie tyle chciałbym skonsolidować.Sądziłem,że są banki,które potrafią dostosować ofertę pod takie "zamówienie".Wysokość raty mogłaby być o 1500 do 1700 złotych.Odpada raczej poręczenie hipoteczne osób trzecich.Trudno,trzeba będzie radzić sobie inaczej.
Zapisane
doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 28-04-2009, 10:52:30 »

http://www.forum-kredytowe.pl/tagi/konsolidacja-bez-hipoteki.html
Dawid bez hipoteki tak wysokiego kredytu konsolidacyjnego nie otrzymasz. Najlepiej skombinuj jakies inne wyjscie, bo kredyty konsolidacyjne tanie nie sa.

--
Kredyt konsolidacyjny
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 01:44:16 wysłane przez doradca_kredytowy » Zapisane

agawa
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 30-04-2009, 10:20:38 »

Dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na mój post. Sprawa już nieaktualna, jakoś sobie poradziłam z pomocą bliskich.
A wszystkim, którzy przeżywają podobne problemy chciałabym tylko powiedzieć, żeby się nie poddawali i nie załamywali - zawsze jest jakieś wyjście.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: kredyt konsolidacyjny bez hipoteki « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines