kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebne bardzo pilnie « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebne bardzo pilnie  (Przeczytany 5588 razy)
beataw3
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« : Października 19-10-2007, 04:11:25 »

Witam.
Proszę mi podpowiedzieć jakie są moje możliwości. Otóż obecnie zarabiam 960 zł netto i jestem sama, mam 35 lat i mam umowę o pracę na czas nieokreślony. Brak jest u mnie jakichkolwiek obciążeń. Chciałabym zaciągnąć kredyt gotówkowy (60000 zł) na maksymalny okres spłat( w latach) ale z uwagi na to iż sama nie posiadam zdolności mam osobę która mogła by być współkredytobiorcą - także osoba samotna,w wieku 27 lat (jest policjantem) zarabia ok. 1700 zł netto i też nie ma żadnych zobowiązań.
Proszę powiedzieć jaka jest możliwość, bo słyszałam że są takie możliwości i jeśli znalazła by się taka i dla mnie to w jakiej wysokości orientacyjnie mogłyby się rozkładać raty miesięczne.(prosiłabym na ma :)ila)
 Z góry dziękuję
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 19-10-2007, 09:26:10 »

Policja ma oferte specjalna z nizszym oprocentowaniem. proszę się zastanowić czy nie lepiej spisać umowę na tą osobę a Panią zrobić współkredytobiorca.
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 02-11-2007, 10:01:09 »

Niom oferta specjalna jest dla Policji z tym że w Polbanku nie można wspólnie wziąć kredytu,
ale z takimi zarobkami spokojnie można wziąć 60 000 pln.

w razie pytań prosze o kontakt,

darek.wlodarski@gmail.com
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebne bardzo pilnie « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines