kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: jaki kredyt dla mnie « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: jaki kredyt dla mnie  (Przeczytany 9044 razy)
hailstorm
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 22-01-2007, 11:30:43 »

poszukuje kredytu gotówkowego do max 10 tyś min 5 tyś

Mam 20 lat i studiuje (odroczenie na czas studiow z wojska) jestem zatrudniony i dysponuje zaswiatczeniem o dochodach, dochody wyplacane mi są z tytułu umowy o prace.

Dochody podstawowe (na niemam zaświatczenie) to około 1400zł a na dodatkowo około 600,
nie chciałbym brać kredytu hipotecznego, a raczej coś na 4 -5 lat

moja dziewczyna chciała by także zaciągnąć kredyt na min 10 tyś ma 20 lat i jest zatrudniona na tych samych zasadach jak ja z tym ze zarabia około 1600 zł i 1000 na dodatkowo.

jaka ofertę mamy wybrać co polecacie ??
Zapisane
groszek_ona
Gość
« Odpowiedz #1 : Czerwca 19-06-2007, 09:28:52 »

Witam,
najlepiej kredyt na oświadczenie, minimum formalności takie kredyty udziela sie zazwyczaj do 5 tys. Z tego co Pan napisał z zaświadczeniem o dochodach nie byłoby problemu więc na normalnych zasadach też możnaby było spróbowac o ile ma Pan dobra historie kredytową. Jeżeli byłby Pan zainteresowany prosze o kontakt paulagronert@vp.pl
Zapisane
INKASOKREDYTY
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwca 29-06-2007, 11:28:04 »

WITAM, MAM BARDZO KORZYSTNE OFERTY KREDYTOWE. PROSZę O KONTAKT 032 627 70 42. CENTRUM FINANSOWE INKASO.
Zapisane
malgorzata
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 11-07-2007, 12:14:02 »

Pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony. Zarabiam 1700 zł netto Prowadzę gospodarstwo z mężem Nie mam dzieci na utrzymaniu i potrzebuję kredyt gotówkowy 4000 zł ponieważ muszę spłacić kredt który powstrzmuje moją zdolność kredytową.
Z poważaniem
Małgorzata Jankowiak
tel 0664 053 202
Zapisane
ubasia5
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 13-07-2007, 12:29:15 »

WITAM, MAM BARDZO KORZYSTNE OFERTY KREDYTOWE. PROSZę O KONTAKT 032 627 70 42. CENTRUM FINANSOWE INKASO.
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Lipca 13-07-2007, 01:06:25 »

Warto rozważyć ofertę LUKAS Banku i GE MONEY Banku. Moim jest szansa na kredyt.
Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: jaki kredyt dla mnie « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines