kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PILNIE POTRZEBUJE KREDYTU!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: PILNIE POTRZEBUJE KREDYTU!!!  (Przeczytany 8658 razy)
czarnulka969
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« : Kwietnia 12-04-2008, 06:20:06 »

Witam. Mam nietypową sytuację. Otóż mój mąż pracuje za granicą i tam właśnie jest zostawił mi akt notarialny (pełnomocnictwo pełne do zaciągania kredytów w jego imieniu). Niestety na podstawie aktów notarialnych nie mogę wybrać jego dowodu osobistego z Urzędu Miejskiego, kancelaria prezydenta wydała mi potrzebne papiery do jego odebrania natomiast pokój wydający dowody osobiste ma inne przepisy i koniec. Zgodę mimo tego na kredyt hipoteczny dostałam od banku!!! Nieruchomość na mnie czeka i właściciele, kredyt na 20 000 w zawieszeniu bo ja nie mogę wybrać pieniędzy z własnego konta na 10% wpłaty na nieruchomość bo w banku Millenium mąż musi przyjść osobiście i podpisać zgodę !!! Od kredytu mogę się odwołać przez 10 dni!!! To jakiś koszmar!!! Chciałabym jakiś bank , który udzieli mi pożyczki konsolidacyjnej do kwoty 40 000 na spłatę moich 3 kredytów i na te 10 % wpłaty!!! Expresowo musiałoby to być ! Czy istnieje taki bank?Co?Co??
Zapomniałbym napisać że zarobki są 8522 brutto a 6270 netto mąż pracuje w Norwegii. Mam jego zaświadczenie o pracę i umowę na czas nieokreślony. Wszystko w języku polsko - angielskim, bo mąż nie zna języka angielskiego ani norweskiego więc od razu wszystko jest tłumaczone na język polski, firma zatrudniająca ma swój odział w Szczecinie. Po za tym nasze raty bez kredytu na te zawieszone 20 000 to 554zł. a jak policzyć i tamten kredyt to będzie 1055.
Zapisane
czarnulka969
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 18-04-2008, 06:30:14 »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na maila i tu na forum. Mąż załatwił sobie przylot do Polski na tydzień i będziemy biegać wtedy po bankach.
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 23-07-2008, 09:54:42 »

Witam serdecznie, czy rozwiązała się już PAni sprawa?pozdrawiam
Zapisane
partner79
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 25-07-2008, 06:40:45 »

Wypełnij wniosek i załóż konto bankowe lub weź szybki kredyt. Pełna gama ofert!! Zobacz http://www.tinyurl.pl?tUvLsfOe
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 12-08-2008, 01:18:25 »

jeśli sprawa jest aktualna zapraszam na emaila: fioleczek2@interia.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PILNIE POTRZEBUJE KREDYTU!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines