kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kwota kredytu pomniejszona o oszacowaną wartość lokalu « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kwota kredytu pomniejszona o oszacowaną wartość lokalu  (Przeczytany 6659 razy)
mieszku
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Lutego 10-02-2007, 10:08:23 »

 Szok
Dostałem informację z Millenium o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego.
W pierwszej chwili: hurrrrra!
Potem konsternacja.
Chciałem kredyt na 258000 zł. Podpisałem umowę przedwstępną na mieszkanie od developera pod warszawą 47m2 + balkon 21m2 +miejsce postojowe w garażu podz. + komórka lok. W decyzjii kredytowej napisano, że rzeczoznawca ocenił wartość lokalu na 179200.  Fesztę mam dopłacić.
Nie wiem co mam dalej robić? Nie wynajdę z nikąd 80000zł. Czyżbym kupił mieszkanie za drogo, ale miesiąc poszukiwań? Pomóżcie bo czas mnie nagli.
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lutego 13-02-2007, 04:33:11 »

bo oni w millenium mają takich rzeczoznawców, mi tez wycenili chate na mniejszą wartość, pierwsze co zrobilam to biegusiem do innego banku - w multibanku - nie biorą wyceny przez rzeczoznawce, tylko tę z umowy  o ile nieruchomość nie jest na jakimś zadupiu
Zapisane
Magda 27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 12-03-2007, 10:31:39 »

Witam
Jestem doradcą kredytowym z Warszawy i chętnie pomogę uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Moja usługa jest całkowicie bezpłatna i nie obciąża w żaden sposób mojego klienta. Wynagrodzenie ,które otrzymuje ,otrzymuję w ramach „podziękowania” od banku, do którego złożę wniosek. Firma w której pracuję ma podpisane umowy z 10 bankami więc jest w czym wybierać. Udaje Nam się uzyskać  kredyty nieosiągalne
Magdalena Majewska 0607.234.999 , m.majewska@kre-dom.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kwota kredytu pomniejszona o oszacowaną wartość lokalu « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines