kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy KREDYT na inne Kredyty « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebuję pomocy KREDYT na inne Kredyty  (Przeczytany 10438 razy)
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« : Września 29-09-2007, 05:35:42 »

Witam.
Bardzo proszę o pomoc jakiegoś doradce kredytowego lub pracownika banku o dobry sercu,jeśli takowi sie jeszcze zdarzają,a wiec szukam kredytu na ok. 10 tys na spłate innych,w tym 3 wypowiedzianych.
Pisałem już tutaj do trzech ludzi z forum na maila ale tylko jeden odpowiedział (tutaj podziekowania dla pani Asi z DB  Uśmiech ) ,niestety od reszty nic nie nadeszło.
A wiec szukam kredytu takiego którym mógłbym zapłacic te co teraz mam,i żeby mi nie wielka kwota ok. 2 tyś. zł zostało na rekę.
Okres jaki by mnie interesował to 60-72 miesące czyli 5-6 lat.
Szukam takiego który by nie był uwarunowany zabezpieczeniem na hipotece lub podobne bo nie ma nic takiego na siebie (domu,mieszkania itp.).wiem że podobno sa banki któe oferuja takie kredyty bez takowych zapezpieczen,cos w stylu kredytu gotówkowego.
Wiem że SKOKI oferuja takie kredytu nazywaja sie oddłuzeniowe ale wolę w banku a nie w SKOKU.Wolę z daleka od nich.
Bardzo prosze o pomoc jakiegos doradce lub pracownika banku który mógłby mi pomóc.
dodam iż mój dochód to 524 netto .
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 16-10-2007, 12:57:18 »

mozna sprobowac w banku spoldzielczym tam nie sprawdzaja biku.
jezeli pan chce pomoge jako przedstawiciel polbanku.
agnieszka
661-916-431
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 02-11-2007, 10:08:39 »

Nie do końca w Spółdzielczym nie sprawdzają w BIK.
Zależy bowiem jaki Bank spółdzielczy, bo np. Krakowski BS sprawdza w BS w Tychach już nie.

pzdr
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopada 07-11-2007, 12:54:59 »

to dla Darka Uśmiech))))))))
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
doradca_polbank
Newbie
*
Wiadomości: 34


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Listopada 07-11-2007, 12:33:03 »

a to dla Agnieszki  Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy KREDYT na inne Kredyty « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines