kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Problem z wzięciem kredytu gotówkowego « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Problem z wzięciem kredytu gotówkowego  (Przeczytany 6465 razy)
kkulesz
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Lipca 08-07-2009, 10:02:16 »

Witam,
Kilka miesięcy temu starałam się o kredyt gotówkowy w banku, niestety okazało się, że mam zadłużenie na karcie kredytowej i odmówiono mi pożyczki. Po 2 miesiącach kiedy już wszystko zostało uregulowane (czysta historia BIK) ponownie złożyłam wniosek o pożyczkę i znów dostałam odmowną decyzję. W związku z tym mam pytanie, co oprócz BIKu brane jest pod uwagę i może przeszkadzać we wzięciu kredytu? Czy może jest możliwe, że akurat w danym banku, w ich systemie historia kredytowa jest aktualizowana rzadziej i w innym banku nie byłoby problemów z wzięciem pożyczki?
Pozdrawiam,
Kaśka.
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 11-07-2009, 10:33:57 »

"czysta historia BIK" nie bierze sie z dnia na dzień, nawet jeśli zobowiązanie zostało uregulowane, to informacja o tym, że były opóźnienia może być przetwarzana przez BIK nawet do 7 lat po spłacie całości zadłużenia. Prócz BIK brana jest także obecność w BRNK (Bankowym Rejestrze Niesolidnych Klientów) prowadzonym przez ZBP. Na decyzję o udzieleniu kredytu mają wpływ także inne czynniki - ocena sytuacji finansowej, czyli tzw. zdolność kredytowa lub scoring.

Witam,
Kilka miesięcy temu starałam się o kredyt gotówkowy w banku, niestety okazało się, że mam zadłużenie na karcie kredytowej i odmówiono mi pożyczki. Po 2 miesiącach kiedy już wszystko zostało uregulowane (czysta historia BIK) ponownie złożyłam wniosek o pożyczkę i znów dostałam odmowną decyzję. W związku z tym mam pytanie, co oprócz BIKu brane jest pod uwagę i może przeszkadzać we wzięciu kredytu? Czy może jest możliwe, że akurat w danym banku, w ich systemie historia kredytowa jest aktualizowana rzadziej i w innym banku nie byłoby problemów z wzięciem pożyczki?
Pozdrawiam,
Kaśka.
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Doradca_6
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 14-07-2009, 10:43:43 »

Witam,
Jestem doradcą finansowym, i sądzę, że mógłbym  Pani pomóc. Serdecznie zapraszam pod numer tel. 667 021 467.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Problem z wzięciem kredytu gotówkowego « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines