kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: czy tylko w Erze ? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: czy tylko w Erze ?  (Przeczytany 9978 razy)
adamoff
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 26-08-2006, 07:31:03 »

4 m-ce temu podjąłem pracę w odległym o 50 km, od mojego miejsca zamieszkania  Wrocławiu . Zastanawiam się, czy nie było by mnie stać na własne choćby niewielkie 4 kąty (np. mała kawalerka za ok 100.000).
Moja sytuacja finansowa wyglada tak :
- Średnia moich zarobków z owych 4 m-cy to 1500 zł netto
- Umowa o pracę na czas nieokreślony 
- Jestem sam i nie posiadam samochodu ani żadnych kredytów
- Chciałbym sfinansować kredytem 100 % zakupu z wszelkimi kosztami
  dodatkowymi (notarialnymi, wycenami, ubezpieczeniami itp) + ew. jeśli byłaby 
  taka możliwość niewielki remont mieszkania, o ile by go wymagało.
Czy jest dla mnie jakas nadzieja ? :-)
PS. Dzięki Aga Buziak
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28-08-2006, 08:53:07 wysłane przez adamoff » Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 28-08-2006, 07:12:43 »

skontaktuj się z doradcą, jest ich cale mnostwo, bierzer się pod uwagę dużo szczegolow, przede wszystkim na jaką kwote chcesz zaciągnąc kredyt itp
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 28-08-2006, 09:50:17 »

Hmmm 100 tys. to może być problem przy takich zarobkach.
Może spodziewasz sie jakiejś podwyżki na 1800-1900 Mrugnięcie

Proponuje złożyc wniosek w kilku bankach.

Ps. Wynajmujesz obecnie jakies lokum? Pytam bo jak masz umowe wynajmu, to czasem można ją rownież przedstawić w banku. Chodzi o to, że placisz regulrnie czynsz za wynajem. Zazwyczaj jest on 2 razy wiekszy od raty kredytu. Ale to zależy juz od banku czy weźmie taką okoliczność na twoją kozyść. Może twój pracodawca udziela kredytów pracowniczych - warto zapytać.

Ja bym składał wnioski... przecież Cie nie zastrzelą a nóż widelec...
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: czy tylko w Erze ? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines