kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: dostałam kredyt po poł roku oczekiwania.... « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: dostałam kredyt po poł roku oczekiwania....  (Przeczytany 7238 razy)
pflaume
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« : Września 19-09-2006, 09:26:27 »

A ja mam potworne skojarzenia z bankami. Najpierw Milenium -żle sformułowana umowa przez analityka, czekaliśmy na nią ponad 3 miesiące.  w końcu się dowiedzieliśmy,że jeśli nie podoba nam się taki kształt umowy to wracamy na koniec kolejki... Zrezygnowaliśmy, bo nie mieliśmy czasu. Dodam, że zdolność kredytowa była i dom czekał do kupienia.Kolejny bank BGŻ odmówił,mimo iż zdolność była, wycofał się ponieważ mamy 3 dzieci i ryzyko podobno duże. W końcu trzeci bankFortis Bank szybka obsługa troszkę małych zawirowań w porównaniu z tamtymi i w konću kupiliśmy dom.Efekt -schudłam  5 kg, i uważam, że niekompetencja niektórych osób w baknach jest powalająca na kolana... Uśmiech
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Września 27-09-2006, 11:17:44 »

Postaraj sie zrozumiec analityków. Mają procedury, wytyczne. Jeżeli coś odbiega od standardów to potrzeba na formalności wiecej czasu.

Nie chce tu nikogo usprawiedliwiać, ale banki są zasypywane wnioskami kredytowymi. Analityków niestety nie przybywa w takim tempie jak wniosków.
Zapisane
pflaume
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Września 27-09-2006, 09:37:24 »

To mogę zrozumieć, ale nie rozumiem dlaczego jeśli mieliśmy z mężem zdolność kredytową anlityk odrzucił nam wniosek ze względu na ilość posiadanych dzieci. Pierwszy raz poczułam sie dyskryminowana z tego powodu, że mam 3 dzieci. A ja chciałam mieć większy dom bo zrobiło nam się za ciasno w małym mieszkanku. Dodam, że inny bank przyznał nam kredyt, zdolność przecież była. Tak, że polityka prorodzinna w bankach niektórych jest zdumiewająca.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: dostałam kredyt po poł roku oczekiwania.... « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines