kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: JAK DŁUGO ROPATRYWANE SĄ WNIOSKI KREDYTOWE?? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: JAK DŁUGO ROPATRYWANE SĄ WNIOSKI KREDYTOWE??  (Przeczytany 13103 razy)
Asiek
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Stycznia 05-01-2007, 08:43:44 »

12 GRUDNIA ZŁOZYŁAM WNIOSEK KREDYTOWY DO MULTIBANKU GDZIE OBIECALI MI GO SZYBKO ROZPATRZYC MINEŁO  2 TYGODNIE . MIAŁAM OBIECANE ZE ZARAZ NA POCZTKU STYCZNIA BEDZIE WIADOMO CO I JAK . CO MAM ZROBIĆ? TYM BARDZIEJ JKA PODPISAŁAM UMOE Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI ZAWARTE TAM ZOSTAŁO ZE AKT NOTARIALNY PODPISSZE 10 STYCZNIA!!!! POMOCY NIE WIEM CO ROBIĆ:(
  Płacz Płacz Płacz
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Stycznia 05-01-2007, 11:55:08 »

Jak widac nie ma zasady jednym rozpatruja szybciej wnioski innym wolniej. Nie ma zasady. A w banku nic Ci nie powiedzieli co sie dzieje ? Moze trzeba ich podgonic Uśmiech Tam tez pracuja ludzie powiedz im jaka masz sytuacje. POWODZENIA Uśmiech
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
artd72
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 09-01-2007, 03:18:27 »

a ile wykonalaś telefonów do doradcy rozpatrującego wniosek - cztery dziennie powinno wystarczyć aby go zachęcić do obrobienia uciążliwego klienta
zawsze jest telefon do przyjaciela dyrektora  Uśmiech
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Stycznia 12-01-2007, 09:37:24 »

witam
jeśli chodzi o czas rozpatrywania wnioskó kredytowych to multibank nie należy do najszybszych ... średni czas oczekiwania na decyzję, przynajmniej w trójmieście to  3-4 tygodnie - co robić - niestety nachodzić ich, dzwonić i "męczyć" ... innej rady nie ma
pozdrawiam
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Stycznia 29-01-2007, 11:46:21 »

Bardzo szybko rozpatrywane są wnioski w getinabnku ( dombank ) są tam trzy analizy : analiza prawna , analiza techniczna , analiza finansowa . Czas oczekiwania 2 lub 3 dni .
pozdr
Zapisane
doradca-finansowy
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Stycznia 31-01-2007, 01:46:34 »

Bardzo szybko rozpatrywane są wnioski w getinabnku ( dombank ) są tam trzy analizy : analiza prawna , analiza techniczna , analiza finansowa . Czas oczekiwania 2 lub 3 dni .
pozdr
A znasz wszystkie warunki kredytu? Jak widać niekoniecznie. Po zapoznaniu się ze wszystkimi raunkami kredytu - nie odsyłałbym tam nikogo.
Zapisane
doradca-finansowy
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Stycznia 31-01-2007, 01:51:46 »

a ile wykonalaś telefonów do doradcy rozpatrującego wniosek - cztery dziennie powinno wystarczyć aby go zachęcić do obrobienia uciążliwego klienta
zawsze jest telefon do przyjaciela dyrektora  Uśmiech
No tak - czyli opierniczanie strażnika celnego za opóźniający się przylot samolotu! Tyle samo ma to sensu i logiki.
Multibank centrum decyzyjne ma w Łodzi - wszystkie wnioski z Polski tam trafiają i tam są rozpatrywane. Doradca ma tyle z tym wspólnego że i 8 telefonów dziennie niczego nie zmieni. A telefon do dyrektora zaskutkuje tym, że dyrektor zmieni numer aby kolejny "nieobyty" klient gitary mu nie zawracał. Proponuje raz a dobrze dowiedzieć się kto przyjął wniosek, kto aktualnie się nim zajmuje i pukać do własciwych drzwi. Doradca nie jest osobą która rozpatryuje wnioski.
Zapisane
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lutego 01-02-2007, 08:42:54 »

Doradco finansowy - tak znam wszystkie warunki kredytu wiec nie rozumiem o co Tobie chodzi w ostatnim poscie. Jak odradzasz to uargumentuj to .
Zapisane
Magda 27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Marca 12-03-2007, 10:32:41 »

Witam
Jestem doradcą kredytowym z Warszawy i chętnie pomogę uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Moja usługa jest całkowicie bezpłatna i nie obciąża w żaden sposób mojego klienta. Wynagrodzenie ,które otrzymuje ,otrzymuję w ramach „podziękowania” od banku, do którego złożę wniosek. Firma w której pracuję ma podpisane umowy z 10 bankami więc jest w czym wybierać. Udaje Nam się uzyskać  kredyty nieosiągalne
Magdalena Majewska 0607.234.999 , m.majewska@kre-dom.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: JAK DŁUGO ROPATRYWANE SĄ WNIOSKI KREDYTOWE?? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines