kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt na Aura Park « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na Aura Park  (Przeczytany 9712 razy)
Muszka
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Sierpnia 08-08-2008, 02:46:43 »

witam
Czy wszystkie banki oferują  elastyczną spłatę kredytów, tz. w zależności od przypływu gotówki można spłacić większa  część kredytów? Interesuje mnie to zanim zacznę szukać konkretnego banku. Mógłby mi ktoś polecić dobry kredyt mieszkaniowy?
A może jest wśród nas mieszkaniec Aura Parku w Wilanowie. Chciałabym tam kupic mieszkanie. Dokładnie to wygląda tak: http://www.aurapark.com.pl/
Zbieram wszystkie cenne informacje.
Pozdrawiam
Zapisane
AdamO
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 08-10-2008, 07:57:00 »

ja rownież chce zakupić mieszkanie na Wilanowie, w miasteczku AuraPark.
ale na całość chce wziąć kredyt.
Jak wyglądają sprawy z wpłatami czy jest to przelew transzami czy jednorazowy?Co?
pod powiedziecie jak to wszystko wygląda.
dziękuje z góry
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Października 08-10-2008, 09:45:48 »

witam
Czy wszystkie banki oferują  elastyczną spłatę kredytów, tz. w zależności od przypływu gotówki można spłacić większa  część kredytów? Interesuje mnie to zanim zacznę szukać konkretnego banku. Mógłby mi ktoś polecić dobry kredyt mieszkaniowy?
A może jest wśród nas mieszkaniec Aura Parku w Wilanowie. Chciałabym tam kupic mieszkanie. Dokładnie to wygląda tak: http://www.aurapark.com.pl/
Zbieram wszystkie cenne informacje.
Pozdrawiam


Nie wszystkie banki oferuja bezpłatną spłatę lub nadpłatę kredytu. Najczęśćiej dotyczy to pierwszych lat umowy (w zależności od banku okres ten waha się od 3-5 lat). Potem można spłacac bez prowizji - choc również nie dotyczy to wszystkich banków.
Jesli bedziesz zainteresowany kredytem - jestem doradcą kredytowym posiadającym oferty różnych banków - i jeśli zechciałbys skorzystać z mojej porady - poproszę maila na priv. Działam na terenie Warszawy i okolic.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Października 08-10-2008, 09:53:29 »

ja rownież chce zakupić mieszkanie na Wilanowie, w miasteczku AuraPark.
ale na całość chce wziąć kredyt.
Jak wyglądają sprawy z wpłatami czy jest to przelew transzami czy jednorazowy?Co?
pod powiedziecie jak to wszystko wygląda.
dziękuje z góry

Najczęsciej (jeśli inwestycja jest w trakcie budowy) kredyt wypłacany jest w transzach zgodnie z harmonogramem wypłat zawartych w umowie z deweloperem.
 Jeśli chodzi o wysokość kredytu - w związku z sytuacją na świecie  na rynku kredytów i kryzysem finansowym - równiez i nasze banki w ostatnich dniach coraz bardziej zaostrzaja polityke udzielania kredytów i coraz częściej odchodzą od 100% finansowania nieruchomości. Coraz częściej wymagaja od klienta posiadania wkładu własnego i tu równiez w zaleznosci od banku i waluty kredytu wysokośc tego wkładu jest na różnym poziomie.  Mozna w dalszym ciągu brać na wykończenie lub remont, co moze podnieść wysokośc kredytu, ale dalej moze obowiązywać koniecznośc posiadania wkładu własnego.

I tak jak napisałam u poprzednika - jesli chcesz zapoznać się z ofertą kredytową - mogę pomóc w zakresie kredytu. Zapraszam na priv maila.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
mariuszbierdzio
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Października 15-10-2008, 05:26:43 »

Witam Serdecznie.
Na chwilę obecną, MultiBank udziela kredyt na 100 % wartości w CHF!!!
Brak opłat za wczesniejsza spłatę/nadpłatę
Brak dodatkowych opłat za przewalutowanie

Jeżeli chcecie Państwo poznac szczegóły proszę o kontakt
Mariusz.Bierdzio@multiBank.pl

698-13-20-21
Zapisane
INFOKREDYT
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Stycznia 16-01-2009, 02:36:22 »

A wiec tak... Mowimy tutaj o rynku pierwotnym. Banki wyplacaja kase na konto dewelopera w transzach jezeli mieszkanie jest na etapie budowy ( deweloper dzieli etap budowy na kilka transz i tak tez bank przelewa kase na konto dewelopera). Warto tez porozmawiac z radca prawnym o ewentualnej umowie kupna takiego mieszkania ( jest duzo haczykow w takich umowach sporzadzonych przez dewelopera min. etapy ukonczenia poszczegolnych inwestycji, wpisanie do hipoteki itd.)
Ewentualne pytania:
seweryn.szmurlo@gmail.com
507 163 589
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt na Aura Park « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines