kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: UDAŁO SIĘ « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: UDAŁO MI SIĘ
UDAŁO SIĘ   -2 (66.7%)
NIE UDAŁO SIĘ   -1 (33.3%)
Głosów w sumie: 1

Autor Wątek: UDAŁO SIĘ  (Przeczytany 13523 razy)
KOKOS
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Października 24-10-2008, 07:52:57 »

Wreszcie mi się udało,dostałem kredyt .Skok Kopernika najlepszy.Wyjdę na prostą.Dziękuję Wam wszystkim.
Zapisane
szycha480
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 18-11-2008, 10:33:41 »

witam,moze opowiesz mi twoja sytuacje zebym mogl porownac z moja i wiedziec czy mam tez szanse
Zapisane
tamila
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 31-01-2009, 04:05:47 »

a jakie są warunki w SKOKU? moi znajomi wzieli w polbanku - podobno korzyscie, ale to było jeszcze przed kryzysem. A  u doradcy fiansowego nie wolicie sprawdzić wszystkich możliwych opcji?
Zapisane
Haidi
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 20-02-2009, 03:07:19 »

TEŻ JESTEM CIEKAWA JAKA MIAŁEŚ SYTUACJĘ?
Zapisane
Groszet
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marca 05-03-2009, 11:16:36 »

Gratuluje
Zapisane
mirka3005
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marca 29-03-2009, 11:38:47 »

 Tak to prawda ! własnie jest szansa, zeby klienci byli pooddłużani jesli oczywiscie tego chcą  i zależy im na skopletowaniu wszystkich dokumentów . Jesli sie nie przekonasz sam, to nie uwierzysz, ale taka jest prawda .mozesz spac spokojnie bez zadluzen jesli tylko chcesz .!martusia3005@vp.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: UDAŁO SIĘ « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines