kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Szukam 10 tyś kredytu/pozczyki na spaltę wypowiedzianych umów PILNE! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szukam 10 tyś kredytu/pozczyki na spaltę wypowiedzianych umów PILNE!  (Przeczytany 6893 razy)
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« : Stycznia 31-01-2008, 03:07:26 »

Witam. Ponawiam moją prośbę,czy nie ma tu nikogo kto jest w stanie pomóc?! Poszukuje pożyczki,kredytu w kwocie 10 tys zł na maksymalny okres czasu,najlepiej 8 lat. Jestem skłonny co miesiąc spłacac 180-200 zł raty (Kapitał z odsetkami).Może byc weksel Dodatkowe zabezpiecznie jako moja renta stała ZUS. Pożyczke mam zamiar w większej czesci przenzaczyc na spłatę 4 kredytów wypowiedzianych przez Banki Prosze o propozycje,pilne! Jeśli bedzie taka potrzeba moge miec zyranta,ewentulanie póbowac złaczyc dochody z inna osobą. 10 tys nie jest kwota milionową  Niezdecydowany  ....

gdyby ktoś miał jakąs ofertę,lub umiał pomóc,może byc tez info na maila :  djkrzysiekk@gmail.com
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lutego 04-02-2008, 11:43:42 »

nikt nic nie pomoże,doradzi.nie ma wyjscia z sytuacja aż chyba tylko w ......Providencie wziąsc?  Co?  Zawstydzony
Zapisane
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 12-02-2008, 03:46:43 »

Witam,

Sytuacja nie jest beznadziejna, zwłaszcza jeżeli może Pani mieć poręczyciela. Jestem w stanie Pani pomóc, jeżeli jest Pani z Warszawy, bądź okolic.

proszę o kontakt bednar1-0@wp.pl

Pozdrawiam
Doradca
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lutego 12-02-2008, 04:44:45 »

Witam.
Jestem pan,męzczyzna,nie pani - kobieta,to tak na marginesie Uśmiech

Jestem z małopolskiego,wiec dosc daleko.Czy to jest oferta bankowa?Na bank raczej nie ma mowy,bo żaden mi nie da.....Bardziej jesli by sie dalo i istnieje coś takiego to są chyba instytucje nie do konca bankowe,ale nie coś ala'provident że na 70% kóre udzielają kredytów na dosc długo czas,mi pasowało by na minimum 6 lat,a najlepiej tak jak napisałem 8.
Czy mozna względnie przesłac dokumenty przez internet?
Zawsze je mozna zferyfikowac swoim spodbem,jak ktos się boi.
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lutego 17-02-2008, 09:13:52 »

Podbiję temat; chcialem przy okazji podziekowac Doradcy10 ,panu Pawłowi za chec pomocy,szkoda że się nie udało,a do SKF udaję się we wtorek,na wtedy się umówiłem.
Jeśli ktoś by miał jeszcze jakiś pomysł to niech pisze,zaznaczam że raczej pozyczka/kredyt bankowy w grę nie wchodzi z powodu BIK i podobnych.Może są instytucje finansowe,nie dfo konca bankowe co udzielają kredytów ale w granicach procentowego rozsądku (nie na 70-80%.... :| ) góra na co się mogę zgodzic to max 25-28%
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lutego 22-02-2008, 05:10:56 »

Podbijam temat,nikt nic więcej nie napize/nie doradzi?
Mam rozumiemc że wysjcia z sytuacji nie ma?
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marca 06-03-2008, 06:04:46 »

Podbije po raz enty,moze znadzie się chodziasz dobra dusza co mi pozyczy na rok wzglednie póltorej 4-5 tyś. ? (juz obnizam,spałce tylko to co siekiera wisi nademną)
Umowe mozemy nawet notarialnie spisac lub podobnie,ludzie poratujcie :|
Tylko na jakies ludzike odsetki :|
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Szukam 10 tyś kredytu/pozczyki na spaltę wypowiedzianych umów PILNE! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines