kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt  (Przeczytany 7915 razy)
JUREK
Gość
« : Lutego 13-02-2009, 07:53:42 »

Potrzebny kredyt 5000 tysięcy,mam kłopoty finansowe.Proszę opomoc.
Zapisane
doradca_lubelski
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 17-02-2009, 06:05:12 »

Kredyt do 10 tys mozna dostać na oświadczenie o dochodach tzw" na dowód", proszę napisac jakie ma Pan problemy finansowe, czy chozi tutaj o zła historię w BIK???
Zapisane
JUREK
Gość
« Odpowiedz #2 : Lutego 20-02-2009, 09:08:33 »

Witam.Chyba chodzi o BIK.Po prostu sam nie wiem,każdy bank odrzuca moje wnioski.Przydało by mi się nawet 10 tysięcy,ale wysokie progi na moje nogi.
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lutego 20-02-2009, 09:42:47 »

Zapytaj w banku o powód odrzucenia lub sprawdź siebie w BIK.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
JUREK
Gość
« Odpowiedz #4 : Lutego 21-02-2009, 08:56:04 »

Zapytałem, okazało się że jestem w BIK za opóżnienia w spłatach rat i mam miesiąc opóżnień.Czy mam szansę na jakiś kredyt.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines