kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy a ciąża « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt mieszkaniowy a ciąża  (Przeczytany 7233 razy)
em22367
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Marca 08-03-2007, 07:59:53 »

Mam pytanie czy ktos orientuje sie czy bedac w ciazy jest trudniej otrzymac kredyt. Czy to prawda ze nie ma sie szans.Jezeli kobieta bedzie jeszcze pracowac to bank moze ja potraktowac jako berobotna?
Zapisane
Magda 27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marca 12-03-2007, 09:39:41 »

Nie to nie prawda. Wzalezności czy jest Pani mężatką czy nie. Ale jest możliwość wzięcia współkredytobiorcy który nie jest z rodziny
Jestem doradcą z waszawy i moge Pani pomóc w uzyskaniu takiego kredytu
Moja usługa beędzie dla Pani bezpłatna ja przedstawie Pani dokładnie taką samą oferte jak bank gdyż peowizję za złożony wniosek dostaję od banku i nikt nie obciąża tym Pani
Magdalena Majewska 607234999
Zapisane
em22367
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 13-03-2007, 09:43:20 »

Mam jeszcze pytanie a gdybym chciala sama wnioskowac i nie jestem mezatka to jaka jest szansa
Zapisane
BERNADETA11
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Marca 14-03-2007, 12:14:01 »

Proszę o kontakt.Pomogę.
Bernadeta Luberda
697 500 517
b.luberda@mcl.com.pl
Zapisane

BERNADETA LUBERDA
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt mieszkaniowy a ciąża « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines