kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ???? « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ????  (Przeczytany 46990 razy)
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 14-08-2007, 02:49:21 »

Przymierzam się do wzięcia  pożyczki gotówkowej tylko szczerze powiem ze jest tyle instytucji ze już nie wiem która jest lepsza  a która gorsza która oferuje leprze warunki a która nie i którą najlepiej omijać dalekim łukiem.   Co?
Zapisane
kamil.f
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 17-08-2007, 12:04:37 »

W zalezności jaka kwota wchodzi w grę ale w tym monencie najlepiej skorzystać z oferty POLBANKu bo nie ma żadnych opłat manipulacyjnych jest tylko ubezpiczenie i też bardzo małe.
Więcej informacji jestem  w stanie udzielić telefonicznie


Pozrawiam
Kamil Filipek
603529163
Zapisane
czesio
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 17-08-2007, 03:17:01 »

A powiedz mi co sadzisz np. na temat oferty GE w sumie jest dość wysoko w rankingach a poza tym zaczęła sie teraz dość dobrze reklamować poprzez reklamę z Dobromiłem.
Zapisane
Basia
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Września 15-09-2007, 10:27:35 »

dobrego produktu nie trzeba reklamować

pamietaj abyś nigdy nie sugerował się oprocentowaniem
ani nominalnym ani efektywnym ani rzeczywistym

w kazdym banku poproś o sumulacje harmonogramu spłaty kredytu i zawsze porównuj wysokość raty

jestem pracownikiem banku w dziale kredytów i zawsze radzę robić to samo każdemu kto zamierza wziąść kredyt

bierze pod uwagę tez czy prowizja jest "brana" z góry  i w rzeczywistości "na reke dostajesz mniej pieniędzy" czy kredytowana ( zostaje wypłacona cała suma o ktora sie ubiegasz) i jakie są inne koszty manipulacyjne ( sporządzenie wniosku, koszt ewentualnej wcześniejszej spłaty i inne)

bo to wszystko wpływa tak napradę na koszty kredytu

pozdrawiam
Basia
515 227 001
berblaa@wp.pl
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Września 30-09-2007, 05:10:46 »

A powiedz mi co sadzisz np. na temat oferty GE w sumie jest dość wysoko w rankingach a poza tym zaczęła sie teraz dość dobrze reklamować poprzez reklamę z Dobromiłem.
chyba z Dobromirem Język a co do GE to jedna z ciekawych rzeczy jest np. bezplatne przewalutowanie kredytu. wg mnie to dosc atrakcyjny element ich oferty
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Października 04-10-2007, 04:28:54 »

Reklama w sumie ok..bez żadnych ekscesów ,dużo informacji...a resztę i tak można się w banku dowiedzieć...mi akurat pasuje to że bank ma swoją renomę...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Października 07-10-2007, 02:46:52 »

zreszta oni dzialaja chyba nie tylko na rynku bankowym.

moja babcia ma w domu 20 letnia lodowke GE Język
i nie chce jej wymienic na nowa (mimo ze wyglad ma juz nieciekawy) bo  nigdy jej nie zawiodla Uśmiech
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Października 08-10-2007, 10:01:02 »

O lodówkach to nie słyszałam, ale oferty kredytowe wyglądają przejrzyście, też obiło mi się to darmowe przewalutowanie. Solidnie i z tradycjami.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Października 11-10-2007, 05:36:03 »

To jest podstawa... Dziwią mnie nie którzy co nabierają się na reklamy na przykład Providenta :/
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Października 12-10-2007, 07:31:50 »

Myślę, że mało osób się już nabiera, tylko problem polega na tym że oni dają od ręki, a ich klienci to przeważnie osoby, które potrzebują gotówki natychmiast i chwytają tą przysłowiową brzytwę:/
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Października 14-10-2007, 02:14:32 »

tylko ze ta brzytwa strasznie ostra... znaczy sie droga Język przy dzisiejszej dostepnosci kredytow gotowkowych ktore czesc bankow jak np. GE daje "na dowod" to czasem sie dziwie jak mozna wziasc pozyczke w prowidenice gdzie koszt kredytu jest na poziomie 65%...
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Października 15-10-2007, 08:22:29 »

Ano można...ludzie się nabierają...a procenty czasem sięgają więcej niż 65...Ale zawsze ich można w jajo zrobić i w ciągu chyba 3 dni spłacić wszystko...wtedy provident nie ma prawa nic naliczyć Mrugnięcie
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Października 16-10-2007, 12:51:42 »

Polbank ma teraz bardzo dobrą oferte kredytów dla klientów indywidualnych. Niskie oprocentowanie. szybka decyzja i minimum formalności.
porównujac kredyty zawsze prosze zwracac uwage na oprocentowanie rzeczywiste, nie nominalne!!! na terenie wroclawia i okolic pomagam z wszystkim. odpowiem na wszytskie pytania. co do wczesniejszej splaty kredytu to we wszystkich bankach mozna splacic w ciagu 10 dni bez ponoszenia kosztow.
agnieszka
661-916-431
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Października 19-10-2007, 09:08:26 »

Jak to w ciągu 10 dni, od momentu otrzymania kredytu? A co w przypadku spłaceniu kilku rat i chęci spłaty pozostałej części za jednym razem?
Zapisane
agnieszka
Jr. Member
**
Wiadomości: 88


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Października 19-10-2007, 09:21:13 »

oczywiście jest taka możliwośc. spłacamy wtedy tylko kapitał raty bez odsetek.
Zapisane

od poc?atku lutego
Wroc?aw,Boles?awiec i okolice
Pawe? Wilas
667-981-796
pawel.wilas@polbankefg.pl

Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl


Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziąść pożyczke gotówkową ???? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines