kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty

Inne => Kredyty - Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: lookfinanse Maj 19-05-2014, 11:16:58Tytuł: Kredyty gotówkowe – również dla osób bez stałego źródła dochodu
Wiadomość wysłana przez: lookfinanse Maj 19-05-2014, 11:16:58
Nie udało Ci się uzyskać pożyczki w banku? Nic straconego. Jeśli spłacasz zobowiązania w terminie, ale masz problem ze zdolnością kredytową, MAMY DLA CIEBIE OFERTĘ!

Kredyt od kwoty 10 tys. zł do 150 tyś bez zabezpieczeń na okres do 84 mc.

Nie ważne z jakiego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie oraz w jakiej formie, istotniejsza jest twoja wiarygodność płatnicza.
 
Specjalizujemy się w trudnych  kredytach. Znajdziemy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie dopasowane do twoich potrzeb oraz możliwości.

NIE JESTEŚMY FIRMĄ POŻYCZKOWĄ, OFERUJEMY PRODUKTY BANKOWE!

Kontakt: sekretariat@lookfinanse.pl lub 790 235 027


Tytuł: Odp: Kredyty gotówkowe – również dla osób bez stałego źródła dochodu
Wiadomość wysłana przez: Snopek Maj 02-05-2018, 07:28:44
W takich trudnych kredytach specjalizuje się Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/ (https://habzafinanse.com.pl/). Jest to biuro kredytowe, które potrafi znaleźć dla swojego klienta odpowiedni kredyt, niezależnie od jego aktualnej sytuacji finansowej. Zwracając się do nich o taką pomoc, możesz być pewny, że zajmą się twoim przypadkiem indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Na swoim pokładzie mają wybitnych specjalistów, którzy jak nikt inny mają ogromne doświadczenie na tym rynku i potrafią dokładnie przeanalizować zarówno potrzeby swoich klientów, jak i realne możliwości finansowe.