kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Proszę o radę kredyt na mieszkanie ~220 tys « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Proszę o radę kredyt na mieszkanie ~220 tys  (Przeczytany 7739 razy)
znajomy6e
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Marca 13-03-2009, 05:26:32 »

Witam. Na wstępie kilka informacji:

- Razem ze świeżo upieczoną żoną mamy 5700 brutto zarobków-
 Ja 3700 umowa na czas nieokreślony (z możliwością podniesienia powiedzmy do 5000)
 Żona 2000 umowa na 3 lata nr2 od marca tego roku.
Brak jakichkolwiek zobowiązań finansowych.

- Mieszkanie w Warszawie cena - ok 350 000

- Wpłata własna 100 000 - 130 000

- Okres kredytowania może być między 25-35 lat

Moje pytania to:

- Jakie mamy szanse na kredyt, w jakim banku warto próbować, jaka waluta?
- Jak wygląda kredyt tzw: Rodzina na swoim - bo rozważamy też taką możliwość jednak nie wiemy czy jest on opłacalny.

Pozdrawiam
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 14-03-2009, 04:42:51 »

Zapraszam na maila joandomost@wp.pl. Jestem z Warszawy
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
mirek
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 31-03-2009, 02:14:05 »

najlepiej samemu porównać oferty polskich banków i nie sugerować się innym ponieważ ile wypowiedzi tyle propozycji.Są w internecie kalkulatory kredytowe dzięki którym można porównać wszystkie banki i wybrać ofertę kredytu która jest najlepsza dla nas.

-------------------------
wklej wiewióra po mojemu
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27-08-2009, 02:51:06 wysłane przez mirek » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Proszę o radę kredyt na mieszkanie ~220 tys « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines