kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Błagam o pomoc !!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Błagam o pomoc !!!  (Przeczytany 9084 razy)
adam77
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Marca 19-03-2009, 01:11:01 »

Witam!

Prosze was o pomoc, gdyz znalazłem sie w trudnej sytuacji. Nie wiem czy nie bez wyjścia. W zeszłym roku w grudniu zostałem zwolniony, po 9 latach pracy. Miałem 2 kredyty w PKO BP, łącznie rata ok. 800 zł. Zaraz po zwolnieniu zawiesiłem kredyt na 3 miesiące. Jednak do tej pory nie znalazłem pracy, a zasiłek w wysokości 450 zł nie pokrywa mi tego, nie mówiąć o innych rachunkach. Czy bank moze rozłozyc te 2 kredyty w czasie i zaproponowac mi rate ok. 300 zł.Co?? Chce spałcic swoje zobowiązania, nie chce sie wykręcać.

Byłem w swoim oddziale to pani usmiechnęła sie tylko na w/w propozycje (podanie w tej sprawie) . Zapytałem zdołowany, co dalej, na to pani: "No co komornik"

Brak słow.

Prosze was forumowiczów o pomoc.

Adam
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 19-03-2009, 08:22:06 »

Nie wiem o jaki bank chodzi, ale chyba trafiłeś na idiotke. Oczywiście, że banki nie lubią tych co nie spłacaja własnych zobowiązań. Ze swojej wieloletniej praktyki bankowej jednak wiem , że bank ceni klientów, którzy nie chowaja głowy w piasek, a przychodzą do banku i wspólnie z nim chca znależć środek na spłacanie kredytu. Faktycznie, takie sprawy nie załatwia się na gębę. Możliwości jest kilka i proponuję Tobie, abyś Ty wyszedł z pomysłem jakie rozwiązanie proponujesz. Częstym jest zawieszenie spłaty rat kapitałowych, a spłacanie samych odsetek.

Naprawdę, wybierz się do banku i porozmawiaj spokojnie. Jeśli panie z okienka są tłumokami - poproś o umówienie spotkania z naczelnikiem wydzialu lu dyrektorem banku.
Uwierz mi, bankowi tez nie zalezy na wszczynaniu postepowania komorniczego, bo wiaze się to z dodatkowymi kosztami i jest czasochlonne.

Nie wiem o jaka kwotę chodzi, ale tez mozesz spróbowac interwencji w Bankowym Arbitrażu Konsumenckim ( opłata za złozenie wniosku 50 zł), ale to wówczas jeśli faktycznie w banku nic nie wskórasz.
Głowa do góry!! Po deszczu przychodzi słońce.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 20-03-2009, 12:17:20 »

Po czesci to zgadzam sie z kolegą wyzej,niestety wszyscy mówia idz do banku póki czas,tylko jak sie trafia na kogos takiego jak wyzej to dochodze do wniosku że Bank bierze ludzi z łapanki a kompetentne osoby w Banku mozna policzyc na palcachy jednej ręki.
Spóbuj tez moze w innym odddziale tego samego Banku,może tam ktos normlany będzie.
Zapisane
mirek
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 23-03-2009, 09:29:38 »

Witam!

Prosze was o pomoc, gdyz znalazłem sie w trudnej sytuacji. Nie wiem czy nie bez wyjścia. W zeszłym roku w grudniu zostałem zwolniony, po 9 latach pracy. Miałem 2 kredyty w PKO BP, łącznie rata ok. 800 zł. Zaraz po zwolnieniu zawiesiłem kredyt na 3 miesiące. Jednak do tej pory nie znalazłem pracy, a zasiłek w wysokości 450 zł nie pokrywa mi tego, nie mówiąć o innych rachunkach. Czy bank moze rozłozyc te 2 kredyty w czasie i zaproponowac mi rate ok. 300 zł.Co?? Chce spałcic swoje zobowiązania, nie chce sie wykręcać.

Byłem w swoim oddziale to pani usmiechnęła sie tylko na w/w propozycje (podanie w tej sprawie) . Zapytałem zdołowany, co dalej, na to pani: "No co komornik"

Brak słow.

Prosze was forumowiczów o pomoc.

Adam

tak jak już pisali poprzednicy najrozsądniej będzie jeśli zapytasz w innym oddziele,bo najwyraźniej ta pani nie była skłonna do udzielania odpowiedzi
powodzenia

---------------------------------
praca w wakacje
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27-08-2009, 02:47:11 wysłane przez mirek » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Błagam o pomoc !!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines