kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: ge money bank « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ge money bank  (Przeczytany 8784 razy)
ma?y 24
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Września 01-09-2006, 07:48:54 »

nie bierzcie nic w ge money banku u nich są same problemy prubuję już od tygodnia rowiązać umowę i nie idzie się z nimi dogadać to jakieś oszustwo ten bank
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Października 29-10-2006, 08:22:09 »

Witaj,

Napisz coś wiecej na ten temat... dlaczego nie możesz rozwiązać umowy?

Nie bardzo rozumiem... podaj wiecej szczegułów, może uzyskasz tutaj jakąś podpowiedz.

Pozdrawiam
Zapisane
Mat
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 09-03-2007, 04:44:14 »

Zgadzam się z kolegą już nigdy nie wezmę kredytu w tym Ge Money banku: Bank –nie to dla nich zbyt wielkie słowo. Moja sytuacja wyglądała następująco , dokonałem wpłaty  grudniowej raty w dniu 12.12.07 która jak się później okazało została zaksięgowana dwa dni później. Jakież to ogromne zdziwienie mnie zaskoczyło, gdy otrzymałem wezwanie do zapłaty raty grudniowej. No to patrzę na rozliczenie a tam jak byk napisane wpłata kwoty w dniu 14.12.07 Dziękujemy!!! No wiec dzwonie do tego banku i pytam pani, o co chodzi ….?
A pani mi odpowiada, że nie dokonałem wpłaty grudniowej i z tego powodu wysłali mi upomnienie i naliczyli sobie odsetki 25 zł za list.No wiec proszę ja o podanie kwoty i daty ostatniego wpływu pieniędzy, a ona mi na to odpowiada kwota wpłynęła w dniu 14.12.07.  Co? Co?
 I W tym monecie pomyślałem ze mam do czynienia z osobami ograniczony umysłowo.Zapytałem się tej Pani czy siebie usłyszała,pierw mówi, że nie wpłynęła rata grudniowa i zaraz po tym,że kwota została zaksięgowana w dniu 14.12.07. Aby już nalej nie przeciągać powiem w skrócie chodziło o to, że moja wpłata dotarła do nich 14.12.07 A nie po 16.12.07
I tłumaczyła mi ze ich system zaksięgował wpłatę jako,wpłatę za Listopad,chociaż musze dokonywać wpłat do końca każdego miesiąca!!!!!!!!
Jak dla mnie to jest oszustwo kolejne kruczki bankowe nie polecam Ge Money banku!!!!!
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: ge money bank « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines