kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: pomoc/porada « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: pomoc/porada  (Przeczytany 9055 razy)
rawcio
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Marca 30-03-2009, 02:03:17 »

Witam wszystkich czytałem tutaj nie których posty i mam też nie tyle co mały a dość duży problem napisze wsumie rzeczowo i w skrócie bo może znależść się tutaj ktoś kto bedzie mi wstanie pomoc a mianowice poszukuje kredyty na zakup pubu (dyskoteki) wraz w wyposarzeniem kwota kredytu jaka jest mi potrzebna to 100000 zł. zabezpieczenia moge zaproponowac pod hipoteke 100% udzialy w lokalu weksel itd. jesli bylby ktos w stanie mi pomoc lub doradzic to bardzo prosze na emiala ralhor@wp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich
Zapisane
Gabriella
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 25-10-2009, 03:14:42 »

Pomoc  w uzyskaniu potrzebnych  finansów: ( produkty bankowe)  gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, trudne, - (dla klienta indywidualnego), jak również  inwestycyjne, obrotowe, (duże kwoty dla Firm), w najbardziej trudnych przypadkach również - ( poza-  bankowe)
Obsługujemy wszystkie województwa – wyżej wymienione dane należy podać tylko na adres zwrotny e-mail  ze strony – http://play24.phorum.pl/ podana strona  nie służy do podawania Państwa danych osobowych
W celu zgromadzenia całej Państwa dokumentacji na uruchomienie kredytu, lub kapitału - skontaktuje się z Państwem w ciągu kliku dni profesjonalny Doradca Finansowy, i pomoże dobrać odpowiednią dla Państwa pomoc w finansach.
Profesjonalny doradca przez telefon rozpozna potrzeby i oczekiwania w związku z potrzebnym finansowaniem.
Doradca sprawdzi dostępne opcje bankowe, obliczy zdolność kredytową i wskaże na możliwości finansowanie (przedstawiając zalety i wady każdej z opcji)
Pomoc w uzyskaniu kredytu lub kapitału – aż do momentu uzyskania !
Doradca poprowadzi Twoją sprawę, pomoże skompletować dokumenty i jak najszybciej uzyskać potrzebne finanse
Nasza  oferta  –  obejmuje  również możliwość  pozyskania  Inwestora z kapitałem potrzebnym dla Państwa Przedsiębiorstwa  !
Tel: 781 118 706, 607 208 400
e-mail: gabiinfo@interia.pl
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 18-02-2011, 01:54:05 »

witam wpracuje grupa kapitalowa  ktora zalatwia takie kredytu  inwestycyjne nawet do 10 milionow  firma jest na terenie krakowa moj tel 795609500  jwona
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 22-02-2011, 12:18:41 »

dzien dobry moge omoc tel pan zna do mnie pozdrawiam jwona
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: pomoc/porada « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines