kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Pomocna Strona « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Pomocna Strona  (Przeczytany 8766 razy)
victoria
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Kwietnia 05-04-2013, 12:32:48 »

Witam.
Postanowiłam napisać tutaj, ponieważ mam wam do zaprezentowania http://www.kalkulator.pl/.
Nie jest to reklama jakiegoś banku.
Znalazłam tę stronę i chcę się nią podzielić z innymi użytkownikami tego forum.
Strona ta jest bardzo pomocna. Posiada kilka kalkulatorów, które mogą obliczyć nam wysokość raty, konto oszczędnościowe, lokaty czy też leasing.
Jest tam kilka kalkulatorów i mogą one przeliczyć wszystko co byście chcieli mieć wyliczone.
Lepiej wiedzieć ile się zarobi na koncie oszczędnościowym, ile pieniędzy będzie na lokacie.
Strona ta również porównuje oferty innych banków i dopasowuje tę najlepszą dla Was.
Z tego szerokiego wachlarza usług strona Kalkulatora ma w swoich szeregach rankingi kredytów hipotecznych i listę banków u których najbardziej opłaca się wziąć dany kredyt.
Strona ta jest darmowa, nie trzeba się rejestrować.
Pragnę także dodać iż ta strona nie reklamuje ani nie lansuje żadnego banku.
Jej badania i usługi są bezstronne i działają tylko na Wasze potrzeby.
Sumienna i rzetelna strona.
Bardzo proste w obsłudze kalkulatory są wygodne. Sama z nich korzystałam i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Kalkulator.pl rozwiał moje wszelkie wątpliwości jak i również pokazał mi wiele kuszących ofert.
Objaśnia każdy rodzaj pożyczki czy kredytu, co sprawia że nawet "zwykły szarak" wie o co w tym wszystkim chodzi.
Na prawdę jak macie jakieś wątpliwości wejdźcie na tę stronę.
Nie jest to reklama banku.
Dodanie tutaj tego postu kieruję troską o innych bo sama wiem jak to jest mieć wątpliwości i szukać pomocy.
Pozdrawiam Was i życzę powodzenia w tym całym kredytowym zkiegłku
Wiktoria
« Ostatnia zmiana: Września 26-09-2014, 08:10:28 wysłane przez victoria » Zapisane
TheBoss
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Października 25-10-2013, 02:31:16 »

Mi pomaga w relaksie tylko http://www.gryjowanie.pl
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 15-06-2016, 11:52:18 »

Całkiem dobrze jest też skorzystać z jakiegoś innego forum dyskusyjnego w danym temacie. Przykładowo forum ogólnotematyczne http://login.info.pl - tam można zawsze zadać pytanie, łącznie z linkiem. Bardzo fajnie rozwijające się forum.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Pomocna Strona « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines