kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: Kalkulator kredytowy - porównywarka « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kalkulator kredytowy - porównywarka  (Przeczytany 12653 razy)
kredyt
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW
« : Lipca 09-07-2013, 11:05:53 »

Polecam serwis: kalkulator kredytowy - Jest to strona na której znajdziemy porównywarki najpopularniejszych kredytów czyli: kalkulator kredytu gotówkowego, kalkulator kredytu hipotecznego oraz kalkulator kredytu na samochód.

Bardzo proszę również o feedback i wszelkie uwagi co do funkcjonalności serwisu, aby mógł się rozwijać w kierunku przydatności dla klientów
Zapisane
Mania7
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Września 22-09-2013, 03:56:00 »

Ja również chciałbym przedstawić 2 ostatnio stworzone strony związane z tematyką kredytów. Bardzo zależy mi na tym, aby były to wartościowe serwisy, więc również dołączam się do tematu i bardzo prosiłbym o ocenę stron i wskazówki co można byłoby ulepszyć.
www.zdolnosc-kredytowa.pl - serwis, gdzie tematem przewodnim jest zdolność kredytowa
www.kalkulatorhipoteczny.pl - strona związana głównie z tematyką kredytów hipotecznych
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 24-04-2017, 09:47:41 »

Dobry kalkulator to podstawa. Właśnie on powinien pomóc podjąć optymalną decyzję kredytową.
Zapisane
dandy12
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 02-07-2019, 06:12:49 »

Dobry kalkulator jest na tej stronie https://superomat.pl/kalkulator-rat/ oblicza raty dal różnych okresów kapitalizacji.
Zapisane
mniemiroslaw
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 24-02-2020, 07:45:03 »

Witam,
kłaniam się nisko wszystkim forumowiczom, w zwiazku z tym, ze jest to mój pierwszy post na tym form, to chciałem przy okazji podziękować i przywitać się ze wszystkimi.

Szukałem ostatnio szybkiej pożyczki, którą można wziać przez internet i oprócz wspomnianej powyżej porównywarki kredytów znalazlem jeszcze jedną, chociaż może jest bardziej do pożyczek właśnie http://fin32.com
Otóż, chciałem zapytać co o tym sądzicie, bo wygląda trochę jakby podejrzenie, ale z drugiej strony porównuje sporo efert dostępnych na rynku i nawet robi to nieźle, tylko że, troche sie obwiam, czy mozna korzystac z zegos takiego, czy jest to bezpieczna strrona?

Pozdrawiam
M.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: Kalkulator kredytowy - porównywarka « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines