kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Strona o kredytach - jaka domena « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Strona o kredytach - jaka domena  (Przeczytany 7723 razy)
dyzma
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« : Września 29-09-2013, 10:47:43 »

Chciałbym stworzyć mały, ale wartościowy blog poświęcony kredytom i innym usługom finansowym. Mam jednak pytanie - jaką domenę wybrać? Chodzi mi przede wszystkim o rozszerzenie takiej domeny. U większości rejestratorów np. tutaj www.nazwa.pl/domeny/ najpopularniejsze wskazywane najpopularniejsze rozszerzenia to .pl, .eu, .com - a co sądzicie o tych mniej popularnych, np. .net.pl lub .edu.pl - czy na takich rozszerzeniach również warto stawiać blog? Czy jednak będzie się kojarzył z niską jakością i trudno będzie zbudować dobry wizerunek? Jestem ciekaw waszych doświadczeń w tym temacie.
Zapisane
alice
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Października 22-10-2013, 12:23:11 »

Domena polska ze słowem kluczowym - takie są najlepsze w mojej ocenie.
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 15-06-2016, 07:18:57 »

Jeżeli chcesz jak najwięcej dowiedzieć się o skutecznych sposobach prowadzenia bloga, polecam Ci stronę Alterweb. Znajdziesz tam ciekawe opracowania nt. prowadzenia strony internetowej oraz radzenia sobie na co dzień ze sztuczkami konkurentów oraz sposobami skutecznego prowadzenia działań marketingowych mających na celu wypromowanie Twojego bloga. Zajrzyj na stronę http://alterweb.pl/ - na pewno nie pożałujesz.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Strona o kredytach - jaka domena « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines