kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Dobra kamera cyfrowa « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Dobra kamera cyfrowa  (Przeczytany 9114 razy)
vasil
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 22-08-2014, 11:38:06 »

Może są na forum osoby, które interesują się sprzętem FOTO. Otóż interesuje mnie zakup kamery cyfrowej. W październiku lecę na wakacje i chciałbym uwiecznić chwile z rodzina na filmie. Dla mnie to najlepsza pamiątka. Mam aparat cyfrowy, ale filmy tam wychodzą dość kiepskiej jakości, mimo iż napisane jest że to HD. Dlatego szukam kamery. Fajnie jakby gdzieś w internecie można było zobaczyć próbki nagrania daną kamerą. Jaki w ogóle sprzęt polecacie? Jaki producent, a może już konkretny model możecie polecić? Ostatnio byłem w media markt oglądać różne kamery, tu są na liście dostępne w sklepie http://www.mediamarkt.pl/foto-i-kamery_kamery i widzę, że jedną z popularniejszych kamer jest SONY HDR-PJ330E - co myślicie o tym sprzęcie? Kosztuje ponad 1300 zł, ale chcę dokonać naprawdę dobrego zakupu. Czy w tej cenie znajdę coś lepszego?

Na youtube znalazłem próbkę nakręconą tą kamerą, co sądzicie o jakości obrazu?

https://www.youtube.com/watch?v=ny5qL4my5Yw
Zapisane
Janek7
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Maja 05-05-2015, 06:50:00 »

Kamery Sony z reguły są dobrym wyborem, sprzęt foto tego producenta jest bardzo dobrej jakości
Zapisane

Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 15-06-2016, 07:13:41 »

Całkiem ciekawe kamery sportowe ma też sklep SjcamHD. Jest to sklep internetowy z kamerami sportowymi HD. Do wyboru jest kilka modeli kamer sportowych, w tym kamerki które potrafią kręcić filmiki nawet 30 m pod wodą. Moim zdaniem na prawdę warto przejrzeć ofertę sklepu, biorąc pod uwagę że zbliżają się wakacje i na pewno wielu z Was poszukuje dobrej kamerki sportowej. dodatkowo jest też w ofercie wiele innych ciekawych akcesoriów do kamer sportowych.
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 02-08-2017, 04:09:46 »

Byle nie kamery Samsunga, te nie są rewelacyjne.
Zapisane
jacekpzn
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 14-12-2017, 10:20:21 »

Czy w dzisiejszych czasach oplaca sie kupowac kamere cyfrowa .. polemizowalbym. Przeciez dobrym smartfonem mozna nagrac video niezlej jakosci. Jak juz to raczej skusilbym sie na jakas lustrzanke cyfrowa do ktorej dolozylbym powiedzmy 1000 zloty ale mialbym tez bardzo dobra jakosc zdjec. W sezonie przedswiatecznym mozna znalezc naprawde dobre okazje .. sporo firm przygotowuje nowe modele, a te z biezacego roku sa tansze czesto o 30-40%. Jesli byscie szukali jakichs sprawdzonych akcesoriow to duzy wybor mozna znalezc na Fripers - https://fripers.pl/ Jak dla mnie jest bezkonkurencyjny, robilem tam kilka razy zakupy i za kazdym razem bylem zadowolony z podejscia do klienta oraz obslugi. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Dobra kamera cyfrowa « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines