kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: kredyt na rozbudowę magazynu « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na rozbudowę magazynu  (Przeczytany 14202 razy)
prostownik
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Listopada 19-11-2014, 07:19:08 »

Szukam informacji na temat kredytu, który jest związany z rozwojem firmy i utrzymaniem obecnych zysków. Prowadzimy firmę logistyczną i niedawno udało nam się pozyskać kilku nowych klientów. W związku z tym brakuje nam przestrzeni magazynowej. Nie możemy znaleźć żadnej korzystnej oferty w zakresie wynajmu magazynu czy nawet kupna gotowej hali. Jedyna opcja to postawienie na terenie który posiadamy namiotu magazynowego. Wygląda to mniej więcej tak:



Tutaj są informacje o tym jak się buduje namioty magazynowe

Mam pytanie do osób zorientowanych w tematyce kredytów i bankowości - czy jest szansa na uzyskanie kredytu na taką inwestycję? Potrzebujemy sporo powierzchni magazynowej, dlatego koszt budowy takich namiotów może wynieść przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do jakiego banku najlepiej się udać z takim zapytaniem?
Zapisane
milosz
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 20-11-2017, 08:34:17 »

Podepne sie do tematu. Mam w planach zalozenie wlasnego biznesu .. jak dobrze pojdzie to chce wystartowac w pierwszym kwartale przyszlego roku. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia zwiazana z finansowanie - gdzie najlepiej sie po nie udac? Niestety u mnie w urzedzie odeslali mnie z kwitkiem. W banku jakos nie widzi mi sie brac kredytu ze wzgledu na zbyt duze stopy procentowe. Slyszalem o opcji prywatnych inwestorow .. wiecie moze gdzie ich szukac? Glownie potrzebuje pieniadze na wynajem takich oto maszyn do zadan ciezkich - http://jlg.com.pl/produkty/ Na zakup raczej mnie nie bedzie stac przez jakis czas .. moze w dalekiej przyszlosci jak caly interes wypali i stanie sie rentowny. Z gory dzieki za sugestie co zrobic. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopada 23-11-2017, 09:39:44 wysłane przez milosz » Zapisane
momentum
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudnia 21-12-2017, 12:39:30 »

Jesli o nas chodzi to ze swoim biznesem wystartowalismy prawie 3 lata temu. Sam jestem zadziwiony jak duzy postep udalo nam sie zrobic w tak krotkim czasie. Po krotkce pomysl wygladal nastepujaco .. wykupic po najnizszej mozliwej cenie nieuzywane budynki przerabiajac je na magazyny pod wynajem dla firm kurierskich oraz od przeprowadzek. Do tego udalo nam sie zdobyc finansowanie na zakup prawie calego sprzetu .. mowa tutaj m.in. o wozkach dwukolowych ( cos takiego https://www.rajapack.pl/wyposazenie-magazynu/wozki-magazynowe/wozki-dwukolowe_C191010.html ) Najwiecej problemow bylo oczywiscie z zalatwieniem wszelkiego rodzaju zezwolen i planow. Warunkiem powodzenia tego calego przedsiewziecia bylo tez dobrze wstrzelenie sie z oferta na rynek w odpowiednim momencie. Jak widac czynnikow jest dosc duzo .. wiec lepiej rozejrzec sie w okolicy na co jest zapotrzebowanie i je spelnic. Pozdrawiam
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 27-02-2018, 09:16:19 »

Mam średnia firmę, właściwie nigdy nie brałem żadnego kredytu firmowego - ilekroć dzwonił doradcę z banku w którym mam rachunek -  odpowiadałem że nie potrzebne mi są dodatkowe środki  - bo faktycznie bieżąca działalność jakoś się kręci a nie mam na razie opcji na zwiększenie sprzedaży i tym samym zakupów. Ale chcę zrobić remont kilkunastu pomieszczeń i aktualnie na tapecie mam meble biurowe Lublin w większości jest miastem gdzie mogę wszystko kupić co do jakości i cen jakie mnie interesują, ale meble to nie moja działka i chcę zasięgnąć opinii czy ten salon jest godny polecenia http://www.mikomaxsmartoffice.pl/salony/lublin/20-704 no i po drugie jak wygląda kredyt na zakup takich mebli biurowych a interesuje mnie kwota rzędu 30.000 pln
Zapisane
Verde
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marca 22-03-2018, 02:21:55 »

Najlepiej znaleźć doradcę finansowego, załatwi najkorz6ystniejszą ofertę. Ja tak zrobiłem Uśmiech
Zapisane
Halko12
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 27-07-2018, 01:51:53 »

Wylicz najpierw dokładną cenne, taką wycenę za darmo mogą Ci zrobić np. w BEST-POLu
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08-04-2019, 07:50:40 wysłane przez Halko12 » Zapisane
forgive
Newbie
*
Wiadomości: 3



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 04-08-2018, 08:17:16 »

Hej, skonsultuj się z doradcą finansowym najlepiej
Zapisane

żoliborz
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: kredyt na rozbudowę magazynu « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines