kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Samochod do firmy « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Samochod do firmy  (Przeczytany 9725 razy)
kajetann
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« : Grudnia 14-12-2017, 05:44:25 »

Przez ostatni czas rozwazalem zakup uzywanego samochodu do firmy. Wiecie, mam dosc duzo wyjazdow do klientow oraz raz czy dwa w miesiacu mam dluzsze delegacje. Rozpatrzylem wszystko za i przeciw .. okazalo sie, ze tych drugich bylo o wiele wiecej. Wlasciwie to poza "zaoszczedzonymi" pieniedzmi to praktycznie ich nie ma. Oczy na cala sprawe otworzyl mi znajomy .. zajmujacy sie kiedys handlem takimi samochodami. Wedlug jego informacji to wiekszosc ma krecone liczniki czy tez ukryte wady .. dalem sobie z tym spokoj. Aktualnie szukam jakiejs sprawdzonej oferty jesli chodzi o finansowanie zakupu nowego samochodu .. mysle, ze leasing bedzie tutaj najlepsza opcja. Rozwazam mocno skorzystanie z oferty Nissana .. jak sprawdzi sie ta marka na dluzsza mete? Jesli cos wiecej na ten temat wiecej to prosze o komentarze. Pozdrawiam

Zapisane
jacekpzn
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudnia 14-12-2017, 10:06:05 »

Nissan to moim zdaniem sprawdzona marka. Napewno nie kupowalbym nic niemieckiego.
Zapisane
momentum
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudnia 21-12-2017, 12:34:41 »

Dokladnie, jestem tego samego zdania.
Zapisane
heniutek
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Grudnia 29-12-2017, 10:00:32 »

Leasing to dobry wybór. Dobrym rozwiązaniem jest jednak to, byś samemu załatwił sobie ubezpieczenie, gdyż w większości przypadków te załatwiane przez leasing mogą być dosyć drogie. Zobacz sobie oferty ubezpieczeń na https://rankomat.pl/ i porównaj to z ofertą leasingodawcy a na pewno zobaczysz różnicę.
Zapisane
melfiz
Newbie
*
Wiadomości: 45


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 07-12-2018, 12:55:06 »

A ja lubię niemieckie auta, mam  Volkswagena, wcześniej też jeździłem BMW.  Wyróżniają się niską awaryjnością. I dodam, że były nabyte jako używane. Oczywiście jaki by to nie był samochód, decydując się na zakup używanego trzeba dokładnie wszystko posprawdzać- i stan techniczny i nawet drobniejsze sprawy takie jak choćby stan opon (tego ludzie często nie robią i przepłacają). Możliwe że część kierowców nie bardzo wie na co zwrócić uwagę, także zachęcam aby o tym poczytać: https://www.uniroyal.pl/samochod/ . Jazda na źle dobranych czy też  zużytych oponach jest niebezpieczna, a jak sprzedający oddaje nam auto z takim ogumieniem, trzeba się targować no i jak najszybciej zakupić nowe.
Zapisane
ragi27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 31-07-2019, 09:36:09 »

dealer samochodów używanych https://www.uzywanejaknowe.pl/ford daje również półroczą gwarancje na wszystkie modele. Samochody są w pełni bezpieczne, sprawdzone pod względem technicznym. Kupiłem u nich forda i jestem bardzo zadowolony z komfortu jazdy i użytkowania. Polecam.  Zostałem bardzo dobrze obsłużony
Zapisane
RemiG
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Grudnia 20-12-2021, 05:45:03 »

Wybór samochodu do firmy to bardzo ważna decyzja do podjęcia. Jest potrzebny na codzień do załatwiania wielu spraw. Szukanie oszczędności w tym aspekcie chyba nie ma większego sensu bo w każdej chwili możemy zostać negatywnie zaskoczeni awarią. Zawsze musimy mieć przygotowany plan b czyli sprawdzony warsztat samochodowy. Jednym z najczęściej spotykanych problemów są te z zapłnonem. Jeśli zależy nam na szybkiej diagnostyce i profesjonalnym podejściu, to sieć warsztatów Motrio - https://www.motrio.pl/serwisy/zaplon będzie idealnym wyborem. Potwierdzają to pozytywne opinie jakie znajdziemy w sieci.
Zapisane
jacekpzn
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Listopada 12-11-2023, 06:07:14 »

W dużej części zgadzam się z przedmówcami. Przed rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności, dobrze jest zorientować się w kwestii tego jakich błędów nie popełniać. Będzie to miało pozytywny wpływ na finanse, a takżę zaoszczędzi nam dużo czasu. Jeśli chodzi o oszczędności to nie warto ich szukać podczas zakupu samochodu. W dłuższej perspektywie czasu po prostu jest to nieopłacalne. Dlatego lepiej jest zdecydować się na skorzystanie z takich oferta jak Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/leasing-103%2C5-procent ponieważ to jedna z najbardziej renomowanych marek na rynku. Wystarczy poczytać opinie na temat ich modeli by szybko przekonać się do zakupu.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Samochod do firmy « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines