kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Szybkie chwilówki « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szybkie chwilówki  (Przeczytany 13337 razy)
heniutek
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« : Grudnia 29-12-2017, 10:02:37 »

Gdzie można porównać sobie oferty wielu firm chwilówkowych? Z tego, co kojarzę, to jest taki serwis jak https://pozyczkowy-portal.pl/, ale nigdy z takich serwisów nigdy nie korzystałem. Warto korzystać z takich firm?
Zapisane
Snopek
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 03-05-2018, 03:39:06 »

Łatwo wziąć, trudniej spłacić. Mam wielu znajomych, którzy przez swoją lekkomyślność wpakowali się w kilka chwilówek, czasem ludzi zbytnio kusi taka łatwo dostępna gotówka i nie myślą o konsekwencjach. Potem jednym z wyjść jest konsolidacja chwilówek https://www.habza.com.pl/, dzięki czemu zadłużenie jest rozkładane na większy okres czasu i na raty, które są dopasowane do możliwości finansowych osoby zadłużonej. Jest to chyba najlepsze wyjście.
Zapisane
bum
Newbie
*
Wiadomości: 3



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 20-07-2018, 08:12:20 »

Z chwilówkami jest tak że jak nie masz pieniędzy to lepiej się w nie nie pakować
Zapisane

keep me statisfied
melfiz
Newbie
*
Wiadomości: 45


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Października 25-10-2018, 10:23:51 »

Łatwo wziąć, trudniej spłacić. Mam wielu znajomych, którzy przez swoją lekkomyślność wpakowali się w kilka chwilówek, czasem ludzi zbytnio kusi taka łatwo dostępna gotówka i nie myślą o konsekwencjach. Potem jednym z wyjść jest konsolidacja chwilówek https://www.habza.com.pl/, dzięki czemu zadłużenie jest rozkładane na większy okres czasu i na raty, które są dopasowane do możliwości finansowych osoby zadłużonej. Jest to chyba najlepsze wyjście.
Dokładnie, łatwo jest wpaść w pętlę kredytową. Dostępność takich pożyczek zachęca, dają praktycznie bez formalności, a może przez to powstać spore zadłużenie, później windykacja albo komorni jeszcze na siebie muszą zarobić i 2 x tyle się płaci.
Zapisane
paniola
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Stycznia 30-01-2019, 08:31:52 »

Dokładnie, łatwo wziąść ale pozniej to trzeba spłacic. Niestety nie każdy o tym pamieta i potem są problemy. Niestety moi sąsiedzi mieli taką sytuację i teraz są z poważnymi długami. Sprzedają co mogą zeby sie jakoś odkuc. Ich córka nawet znalazła prace w Holandii, w branzy ogrodniczej i za pośrednictwem agencji http://www.faspacking.pl/pl/ rozpoczeła prace. Na szczescie praca nie jest ciężka, dziewczyna sobie zarobi swoje pieniadze.
Zapisane
melfiz
Newbie
*
Wiadomości: 45


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lutego 21-02-2019, 02:38:58 »

Dlatego jeśli można wziąć kredyt w banku bądź pożyczkę u rodziny to lepiej skorzystać z takiego wyjścia niżeli pakować się w pętlę chwilówek. To później naprawdę dużo kosztuje, latami trzeba spłacać- dochodzą odsetki, koszty sądowe lub windykacyjne.
Zapisane
grzegorczykwiki
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Maja 23-05-2019, 02:09:56 »

Dlatego jeśli można wziąć kredyt w banku bądź pożyczkę u rodziny to lepiej skorzystać z takiego wyjścia niżeli pakować się w pętlę chwilówek. To później naprawdę dużo kosztuje, latami trzeba spłacać- dochodzą odsetki, koszty sądowe lub windykacyjne.

Od rodziny to zdecydowanie najlepsza opcja pożyczki. Przede wszystkim będziemy mogli ją na spokojnie oddać, nie śpiesząc się. W końcu z rodziną najłatwiej się dogadać. Chwilówki potrafią naprawdę być ciężkie do spłaty i wielu ludzi musi wybierać czy konsolidacja dla zadłużonych z komornikiem nie będzie dla nich jedynym sensownym rozwiązaniem. Polskie społeczeństwo jest tak zadłużone, że banki bardzo mało wypłacają kredytów.
Zapisane
Sanderka98
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Maja 29-05-2019, 12:19:46 »

ja wole udać się do pobliskiej placówki niż podawać swoje dane i tak zrobiłam i mam najtańszy kredyt gotówkowy konin jest kiepskim miastem i trzeba sobie radzić z kredytami :/
Zapisane
melfiz
Newbie
*
Wiadomości: 45


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwca 20-06-2019, 09:04:42 »

Tak, podawanie danych przez Internet też wydaje mi się ryzykowne. No i często drogie są takie pożyczki online.
Zapisane
Sanderka98
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Czerwca 26-06-2019, 12:52:09 »

Jak się nie wchodzi na żadne podejrzane strony i ma się antywirusa to nie ma o co się bać strony są zabezpieczone ssl więc dane są bezpieczne i śmiało można brać szybkie chwilówki gwarant niedosyć że bezpieczne to na dodatek na korzystnych warunkach ponieważ są aktualnie z niskim RRSO i dogodny okres spłaty.
Zapisane
waallovar
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipca 09-07-2019, 01:49:12 »

Ja staram się nie korzystać z internetowych chwilówek, zwłaszcza tych mało popularnych.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Szybkie chwilówki « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines