kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Dystrybutor z wodą mineralną czy to się opłaca? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Dystrybutor z wodą mineralną czy to się opłaca?  (Przeczytany 3328 razy)
melfiz
Newbie
*
Wiadomości: 45


Zobacz profil Email
« : Lutego 27-02-2019, 05:08:30 »

Woda mineralna jest u nas w domu zawsze, kupujemy zgrzewkami. Ale rozwiązanie jakie mamy w pracy na tyle mi się spodobało, że myślę o dystrybutorze do domowego użytku. Oglądałem takie na stronie http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu , zbiorniki dostarczają a to wydaje mi się bardzo wygodne. Powiedzcie mi tylko na ile to się opłaca finansowo?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Dystrybutor z wodą mineralną czy to się opłaca? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines