kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Przeprowadzka - jaka firma « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Przeprowadzka - jaka firma  (Przeczytany 7490 razy)
jacekpzn
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« : Grudnia 14-12-2017, 10:05:09 »

Stoje przed dosc waznym wyborem .. rozgladam sie za jakas firma oferujaca przeprowadzki krajowe. Od poczatku przyszlego roku mam zamiar przeprowadzic sie do stolicy gdzie juz wstepnie znalazlem dobra oferte pracy. Mieszkanie ktore bede wynajomowal niestety nie jest wyposazone dlatego tez bede musial sie jakos zabrac ze swoim dorobkiem. Czego oczekuje od firmy .. otoz dobrego stosunku ceny do jakosci uslug, sprawnej realizacji calego zadania oraz dobrego zabezpieczenia przewozonych rzeczy. Szukalem jakichs ofert wpisujac w wyszukiwarce przeprowadzki Łódź poniewaz nie widze sensu szukania kogos spoza mojego miasta rodzinnego. Udalo mi sie namierzyc Fortis Przeprowadzki .. orientujecie sie moze cos wiecej na ich temat? Oferta jest bardzo przejrzysta co dla mnie jest duzym plusem.
Zapisane
Snopek
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 24-05-2018, 06:13:22 »

Pewnie przeprowadzkę masz już za sobą. Zazdroszczę, bo mnie to dopiero czeka. Możesz powiedzieć jak się udała? Skorzystałeś z firmy, czy jednak postanowiłeś sam wszystko załatwić i przewieźć? Ja raczej skłaniam się ku wynajęciu profesjonalnej ekipy. Tyle rzeczy mi się nazbierało, że chyba sama nie byłabym w stanie tego ogarnąć. Z polecenia wiem, że na przykład takimi kompleksowymi przeprowadzkami na terenie kraju http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/krajowe.html oraz międzynarodowo zajmuje się TDU - Trans Dojcz. Jak powierzać swój dobytek to tylko zaufanej firmie, a jeżeli właśnie o TDU chodzi to opinie mówią same za siebie i warto zdać się na ich doświadczenie i rzetelne podejście do klienta.
Zapisane
green
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 18-08-2018, 11:10:24 »

Witam
A może zamiast wynajmować firmę zajmującą się przeprowadzkami wynająć busa do przewozu rzeczy?
Znajomy w ten sposób zaoszczędził sporo kasy, wynajął auto dostawcze z wypożyczalni Konrys w Białymstoku http://wypozyczalnia.konrys.pl/
To dobre rozwiązanie w sytuacji kiedy dysponuje się czasem i ma się możliwości aby samodzielnie poprowadzić i załadować samochód.
Zapisane
dominik992
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Października 11-10-2018, 08:59:07 »

Dokładnie, wypożycz sobie samochód dostawczy, na przykład tutaj https://car-rental.pl/flota/samochody-dostawcze/, załaduj wszystko i przewieź w dowolnym momencie, taka opcja będzie zdecydowanie bardziej ekonomiczna.
Zapisane
Snopek
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 25-02-2019, 09:45:01 »

Nie zgadzam się z tym, zabiera to mnóstwo czasu, by wszystko na taki wóz załadować, potem rozładować i bez doświadczenia nie wiadomo jak wszystko poukładać i zabezpieczyć, by nie uległo uszkodzeniu. Bardziej ekonomicznie i tak nie jest, a zdecydowanie lepiej ten ciężar sobie ściągnąć z barków. Profesjonalne usługi w tym zakresie, a przy tym za bardzo atrakcyjne stawki ma firma TDU Przeprowadzki. Niezależnie czy to przeprowadzka na terenie kraju, czy międzynarodowa jak na przykład Przeprowadzki Austria Kraków, to są w stanie dotrzeć wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz przewieźć swój dobytek.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Przeprowadzka - jaka firma « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines