kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Myślę, że ktoś mógłby pomóc « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Myślę, że ktoś mógłby pomóc  (Przeczytany 13574 razy)
Adek
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Maja 26-05-2009, 01:36:13 »

Witam, mam dosyć ciężką (z mojego punktu widzenia) sytuację. Nabrałem kredytów w kilku bankach, bo fajnie było kiedy się je brało, później okazało się że moje zarobki (ok 1100 netto na etacie) są niewystarczające na spłatę wszystkiego. Całość zadłużenia wynosi 26000 zł (w kilku bankach), ja jestem w stanie spokojnie przeznaczyć na ratę miesięczną jakieś 600zł, żeby tylko pozbyć się tego ciężaru. Nie odbieram nieznanych numerów, skrzynka pocztowa jest wciąż pełna korespondencji, a ostatnio był nawet pan z windykacji. Mieszkam z rodzicami, nie mam nikogo na utrzymaniu, ale nie mam też żadnego zabezpieczenia pod kredyt, poza tym jestem w BIKu i pewnie w każdej innej instytucji zrzeszającej dłużników, bo zaległości spłat mam wielkie, i niektóre umowy już wypowiedziane. Jeśli ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie byłby w stanie pomóc, to bardzo bym prosił o radę.
Zapisane
jolam
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 26-05-2009, 06:07:04 »

Niczego nie obiecuje ale jak Pan chce to prosze sie ze mna skontaktowac albo przez Mail albo telefonicznie po godzinie 16 tej . Moj Mail to : jola282@op.pl
i telefon 605513122
Pozdrawiam Jola
Zapisane
anet
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maja 30-05-2009, 02:50:20 »

wyjście dla Ciebie: kredyt konsolidacyjny gdzie rodzice są współkredytobiorcami, lub  pożyczka hipoteczna rodziców z Twoim udziałem jako wspólkredytobiorcy, w wymienionej sytuacji przez Ciebie to jedyna możliwość;) (nie poręczyciel a współkredytobiorca) uwaga na doradców, którzy wszystko załatwią i dobrze czytaj, umowy głowa do góry:) pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Myślę, że ktoś mógłby pomóc « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines