kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: debet na inteligo « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: debet na inteligo  (Przeczytany 11277 razy)
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« : Marca 29-03-2006, 02:02:49 »

Czy ktos wie co trzeba zrobic aby uzyskac debet na inteligo ??

Wyswietla mi sie komunikat ze nie posiadam zdolności kredytowej.

Pani na infolinii rowniez nie wiele wiecej mi powiedziala.

W takim razie co oznacza wedluch nich ta zdolnosc ??
W ustawieniach konta nie ma przeciez zadnego formularza do wprowadzenia zaswiadczenia o zatrudnieniu.
Zapisane

chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 29-03-2006, 06:07:50 »

Dołączam sie rowniez do pytania :-)

Domniemywam ze chodzi o jakies stale wplaty na konto, ale ciekawe jakiego rzedu.

pozdrawiam
Chuck
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
sokolik
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 15-05-2006, 04:53:19 »

Czy ktos wie co trzeba zrobic aby uzyskac debet na inteligo ??

Wyswietla mi sie komunikat ze nie posiadam zdolności kredytowej.

Pani na infolinii rowniez nie wiele wiecej mi powiedziala.

W takim razie co oznacza wedluch nich ta zdolnosc ??
W ustawieniach konta nie ma przeciez zadnego formularza do wprowadzenia zaswiadczenia o zatrudnieniu.
witam
 1,jak długo masz konto ,
2,zależy jakie masz wpływy
3. jaką wisujesz sumę na wniosku( sprubuj od 300 zł )
Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Maja 16-05-2006, 09:27:59 »

konto mam juz prawie 2 lata, wplywy mam rozne od 700 zl do wiekszych ale nie regularnie, lub czeste wplaty np. po 100 zl (handluje na allegro). Ale jest to wszystko rozbite na subkonta, czy to moze miec znaczenie.
Nie moge podac kwoty debetu lub kredytu we wniosku bo nawet mnie nie dopuszcza do wypelnienia tego wniosku. Pisze poprostu ze nie mam zdolnosci kredytowej. Wedlug tabeli wymogow do wziecia kredytu w inteligo spelniam wzsystkie wymagania procz zdolnosci kredytowej, ktorej wytlumaczenia na ich stronie nigdzie nie znalazlem
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: debet na inteligo « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines