kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: BPH w BIK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: BPH w BIK  (Przeczytany 11180 razy)
wiktoria72
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Listopada 09-11-2006, 04:55:19 »

Posiadam kredyt mieszkaniowy w CHF w BPH. Rata kredytu jest pobierana z r-ku, który musze mieć załozony w BPH. Mam zlecenie stałe na ten rachunek i trzykrotnie zdażyło mi się, przez to, że kurs znacznie wzrósł, że kwota na r-ku nie pokryła mi w całości wymaganej raty. Tak więc miałam drobne niedopłaty, które uregulowałam zaraz po otrzymaniu informacji z banku napewno w przeciągu kilkunastu dni. Czy zatem w BIK bedzie widoczna informacja, że miałam niedopłaty z tytułu rat? Czy ktoś orientuje się czy takie informacje są przekazywane przez BPH do BIK. Wszystkie raty płaciłam w termine.
Zapisane
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 20-02-2007, 01:02:27 »

Raport w Biku się zmienia jeżeli spóźniłaś się mniej niż 30 dni to Twój status jest 0-30 - normalny jeżeli powstała niedopłata to w Biku wychodzi tylko saldo należności wymagalnych wszystko zalezy kiedy Ty płacisz ratę a kiedy BPH wysyła info do BIK`u np termin raty masz na 30stego i zapłaciłaś ale przy powstaniu róznicy kursowej masz niedopłatę w wysokości kilku frankow 5tego BPH wysyła info o saldzie nalezności wymagalnych jeżeli to pokoryjesz w ciagu 30 dni wszsystko jest ok jezeli nie to niestety robi się status poniezej standartu choc ratę masz spłaconą wiem zawiłe ale tak jest
pozdr
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: BPH w BIK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines