kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Santander Consumer Bank dawny PTF « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Santander Consumer Bank dawny PTF  (Przeczytany 9030 razy)
Majka_
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Listopada 11-11-2006, 03:42:46 »

Santander Consumer Bank to dawny PTF i chciała bym wziąść w nim kredyt mieszkaniowy. Czy ktoś miał doczynienia z tym Bankiem ?? Jakie ma wady ?? Czego mam się obawiać ?? A może polecicie mi inny, dający kredyt na oświadczenie o zarobkach. Z góry dziękuję.
Zapisane
Miros?aw P.
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Listopada 13-11-2006, 01:03:24 »

Witam.
Jezeli kierujeszsie oswiadczeniem o dochodach to fakt. jedyny taki Bank na rynku. Ale musisz wizac pod uwage jedno : jeeli kredyt jest udzielany za osiwdczenie o dochodach to wtedy masz ciut wyzsze oprocentowanie.

Jest to dobry Bank dla duzych rodzin poniewaz biora pod uwage tylko zarobki jednej osoby.

Jezeli jeszcze jakies pytania to zapraszam Uśmiech

POZDRAWIAM
Zapisane
BERNADETA11
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 20-11-2006, 02:08:15 »

Polecam i udzielę wszystkich informacji.
697789260
bernadka11@wp.pl
Zapisane

BERNADETA LUBERDA
aassik
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudnia 07-12-2006, 11:20:50 »

Jestem w podobnej sytuacji, ale z tego co wyczytałam w gazecie "Wyborczej" jes jeszcze kilka innych banków, które dają taki kredyt, bez zwiększania odsetek. Ja również próbuję znaleźć najlepszy
Zapisane
BERNADETA11
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 09-12-2006, 03:52:46 »

Możesz podac jakie to banki?
Zapisane

BERNADETA LUBERDA
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Stycznia 10-01-2007, 07:00:27 »

witam
co do oferty santander consumer bank to jest jedna z lepszych ofert na rynku (nasi klienci bardzo sobie chwalą niektóre rozwiązania). Kredyt w procedurze uproszczonej nie różni sie oprocentowaniem od kredytu udzielanego na warunkach standardowych.
jeśli mogę jeszcze w czymś pomóc to proszę o kontakt mój nr gg 683133 lub e-mail monika@grupakonkret.pl
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Santander Consumer Bank dawny PTF « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines