kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PROSZE O POMOC I RADY « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: PROSZE O POMOC I RADY  (Przeczytany 4771 razy)
Shady
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Czerwca 10-06-2009, 12:34:52 »

Witam jestem tutaj pierwszy raz i mam do panstwa kilka pytan i chcialbym zebyscie mi cos poradzili.Moi rodzice  prowadza firme juz prawie 2lata dokladnie 22miesiace nigdy nie byli nigdzie zadluzeni, nie brali zadnych kredytow czy pozyczek.Po 2 latach chca zamknac firme i chca zebym ja otworzyl w tej samej branzy dzieki temu unikna wiekszego Zusu bo po 2 latach jest 100%oplaty zus , i mam teraz pytanie do was otoz chcialbym wziasc kredyt gotowkowy z przeznaczeniem na samochod 40tys. zł lub kredyt samochodowy ale wydaje mi sie  korzystniejszy gotowkowy na rodzicow firme bym dostal z pewnoscia z tym ze oni chca zamknac firme po 2 latach czy jest mozliwosc przepisania tego kredytu pozniej na mnie (syna) ? ze splata nie bylo by problemu oczywiscie ale chodzi o to czy jest taka mozliwosc .Dostalem 2odp od osob ktore zajmuja sie pozyczkami "Witam
Jest taka możliwość ale to zależy jak Pan spłaca kredyt , jeżeli regularnie
to oczywiście bank wyraża zgodę na przepisanie kredytu , ale firma syna musi
już funkcjonować 6 m-cy na rynku.
Pozdrawiam"

czy jest mozliwosc przepisania kredytu odrazu po zalozeniu firmy (syna) ?
Zapisane
Doradca_6
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 02-07-2009, 10:46:11 »

Istnieje kilka możliwości rozwiązania tej sytuacji, a sam kredyt jak najbardziej powinien być osiągalny.
Po więcej informacji serdecznie zapraszam pod telefon 667 021 467. Doradca Finansowy
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: PROSZE O POMOC I RADY « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines