kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: ankieta do pracy licencjackiej pomozcie i wypelnijcie « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ankieta do pracy licencjackiej pomozcie i wypelnijcie  (Przeczytany 7611 razy)
Martus87
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Czerwca 16-06-2009, 07:53:46 »

Witam
ankieta dotyczy kredytu hipotecznego
jest anonimowa
bardzo prosze o pomoc ankieta potrzebna mi jest do pracy licencjackiej

ankiety sa dwie (mialam za duzo pytan i nie moglam ich umiescic w jednej ankiecie)

z gory bardzo Wam dziekuje za pomoc
pozdrawiam

oto linki:

http://www.ankietka.pl/ankieta/26890/kredyt-hipoteczny.html

http://www.ankietka.pl/ankieta/26894/kredyt-hipoteczny-cd.html
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 11-07-2009, 10:21:53 »

wypełniłam ankietę, bo chciałam pomóc, ale zauważyłam pewne niedociągnięcia:
a) pytanie o wielkość miasta - jeśli decydujemy sie wpisać "tys" to pomińmy już te ostatnie 3 zera;
b) dlaczego nie można wybrać kilku źródeł dochodów? musiałam zaznaczyć "działalność", ale mam też dochody ze stosunku pracy i umów zlecenia;
c) jak dla mnie to mało zasadnym jest takie określenie dochodów, jakie ma miejsce w przypadku tej ankiety - większość kredytobiorców znajdzie się w ostatniej grupie - powyżej 2,5 tys - czy to daje jakiś pogląd na sprawę?

pozdrawiam i słowem wyjaśnienia - nie napisałam tego, żeby się czepiać, ale jestem doradcą finansowym i po prostu chciałam wyrazić swoje zastrzeżenia
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: ankieta do pracy licencjackiej pomozcie i wypelnijcie « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines