kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: czy ktoś może mi pomóc « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: czy ktoś może mi pomóc  (Przeczytany 18200 razy)
myszka
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Września 21-09-2009, 04:33:48 »

Jestem zadłużona ze swojej winy na około120.000,00 zł. Kredyty fajnie się bierze, gorzej później z płaceniem (zrozumiałam to za późno) Mój zarobek to netto1.650,00 zł miesięcznie. Czy ktoś byłby mi w stanie pomóc w konsolidacji zaciągniętych kredytów. Wszystko płace w terminie, nie mam opóźnień w bik. Czy da mi ktoś nadzieję na wyjście z tej trudnej sytuacji. Nie posiadam żadnego zabezpieczenia. Zawstydzony
Zapisane
Filip_Kot
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Października 21-10-2009, 12:01:55 »

Kredyty, ubezpieczenia, inwestycje.
Profesjonalne doradztwo, krótkie terminy realizacji.

zapraszam na www.fmcg.org.pl
wypełnij formularz - oddzwonimy

tel: 663 222 846
Zapisane
victoria
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 05-04-2013, 12:10:12 »

Dokładnie! Nie martw się, nie ty jedna ze swojej winy wpadłaś w ogromne długi.
Najważniejsze to to, że przyznałaś się do błędów. Inni dalej tego nie robią xD
Wejdź na Kredyt konsolidacyjny! Jego kalkulator wszystko ci obliczy i wybierze dla ciebie jak najlepszą ofertę.
Skoro nie jesteś w Bik to masz szansę go dostać. Konsolidacja tych długów bardzo ci pomoże. Nie zwlekaj!
Zapraszam na http://www.kalkulator.pl/kalkulator-kredytowy
Powodzenia Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Września 26-09-2014, 08:19:26 wysłane przez victoria » Zapisane
szczurek
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Października 21-10-2013, 06:59:53 »

Nikt Ci nie pomoże, nikt za Ciebie nie kupi długów Uśmiech
Zapisane

amiko
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Stycznia 25-01-2017, 11:24:58 »

Powodzenie  Chichot może Ci się uda  Spoko
Zapisane

firdelix
Newbie
*
Wiadomości: 2



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Lutego 11-02-2017, 02:27:55 »

Z takimi wielkimi długami najlepiej się udać do banku. Bank może kupić dług, a ty spokojnie będziesz spłacała w jednym banku wszystkie skumulowane raty.
Zapisane

Pozdrawiam!!
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: czy ktoś może mi pomóc « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines