kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: POMOCY!!!PILNIE POTRZEBUJĘ KONSOLIDACJI. « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: POMOCY!!!PILNIE POTRZEBUJĘ KONSOLIDACJI.  (Przeczytany 9437 razy)
evela78
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Listopada 12-11-2009, 11:22:35 »

Czy ktoś może mi pomóc w otrzymaniu pożyczki na kwotę 30,000 tys.i skonsolidować stare kredyty męża.Wykonałam już setki telefonów,korzystałam z pomocy doradców finansowych i co? Nikt nie jest w stanie mi pomóc.Mąż ma na umowie  2,500 tys i umowę na stałe (kredyty to 62 tys) i brak zdolności kredytowej.Ja prowadzę własną firmę od maja tego roku (przychód to 3,500 m-c) jednak w książce przych.i rozch. na minusie.Wiadomo brak szans w bankach.ROZPACZ.Nie posiadamy żadnej nieruchomości.Ręce mi opadają!!!!!!Nie wiem gdzie jeszcze mogę szukać pomocy.Pieniędzy potrzebuję na już,muszę spłacić zaległe zobowiązania i kupić towar do sklepu,bo zaczyna nam brakować na życie.
W BIKu nie jesteśmy choć w tym m-c już zalegamy z ratami.NIE WIEM CO MAY ROBIĆ!!!POMOCY!!!
Z góry dziękuję za jakieś propozycje które są w stanie pomóc wybrnąć nam z tej trudnej sytuacji.Mamy na utrzymaniu dwójkę małych dzieci.Jesteśmy uczciwi możemy spłacać miesięcznie do 1,200.  Płacz Płacz
« Ostatnia zmiana: Listopada 12-11-2009, 11:27:42 wysłane przez evela78 » Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 20-02-2010, 01:06:49 »

posłuchaj jak niemacie biku to sprawa jest nieprzsadzona sprobujecire skoku stefczyka moze wam sie uda  lub skok sylesia robia takie cosc dzialajcie szypko
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 24-06-2010, 02:14:52 »

zadzon do mnie pilnie 603313064
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 18-02-2011, 01:43:24 »

[poprostu zadzwon postaram ci sie jakosc pomoc  795609500
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: POMOCY!!!PILNIE POTRZEBUJĘ KONSOLIDACJI. « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines