kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: POŻYCZKA NA PENSJONAT « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: POŻYCZKA NA PENSJONAT  (Przeczytany 12761 razy)
PENSJONAT-P
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Lutego 11-02-2009, 08:37:43 »

 POTRZEBUJĘ POŻYCZKI NA BUDOWĘ PENSJONATU OK 2200 M2 INWESTYCJA JEST W WARSZAWIE W B. DOBRYM PUNKCJE POZWOLENIE NA BUDOWĘ BĘDĘ MIAŁ ZA OK 2 -3 MIŚ KWOTA POŻYCZKI OK       KILKA MIL. ZŁ PO ZROBIENIU PLANÓW BĘDĘ WIĘCEJ COŚ WIEDZIAŁ. BIORĄC CAŁĄ INWESTYCJĘ POD UWAGĘ WKŁAD WŁASNY TO OK 50%. ZABESPIECZENIE PEŁNE ( HIPOTEKA) CZ MOGĘ LICZYĆ NA KREDYT , DOTACJE . BANKI POZA POLSKĄ .
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 12-02-2009, 01:53:45 »

witam,

trochę tu mało konkretnych danych (kwota "kilku milionów" może oznaczać wszystko od 2 do 9 milionow złotych). Co do zasady - kredyt na nieruchomość w Polsce powinien być udzielony przez Bank lub Oddział Banku z siedzibą (banku lub oddziału) w Polsce. Jeśli kredytu udzielać miałby jakiś Bank Zagraniczny to na pewno wymagałoby to uzyskania przez Pana gwarancji jednego z większych polskich banków.

Zajmuję się kredytami na nieruchomości komercyjne oraz mieszkaniowe - prosze napisać mi coś więcej na temat projektu, a być może będę mogła pomóc.
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
PENSJONAT-P
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 19-02-2009, 08:14:47 »

proszę o zadanie pytań nieruchomość jest warta ok 4 000 000 zł kredyt na biznes plan kredyt ok     5 000 000 zł będę wiedział po kosztorysie zabezpieczenie hipoteką karencja na spłatę kapitału 3lata procenty płacone w momencie pobrania kredytu
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lutego 20-02-2009, 05:04:04 »

Prosiłam o kontakt na maila. Napisałam, ze mogę pomóc. Nie jesteś zainteresowany? Jestem z Warszawy
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lutego 20-02-2009, 09:57:38 »

Przy takim zabazpieczniu nie powinno być problemu moim zdaniem.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marca 04-03-2009, 11:33:44 »

"Aska" - bardzo ciekawe, kontakt na maila z ofertą pomocy bez żadnych dancyh firmy i niczego tego typu? Na "maila"? Fachowość i profesjonalizm widzę aż biją od tego posta...

Kiedyś swoja firmę wymieniłam z nazwy - dzieki "życzliwości" niektórych tu osób juz w tej firmie nie pracuję - bo zbyt bardzo byłam szczera w swoich wypowiedziach.
Dziś jestem ostożniejsza, a kto chce - do mnie trafi.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lutego 18-02-2011, 01:47:05 »

moge ci pomoc mam taka oferte  gdzie mozemy ci pomoc  jesli cie to interesuje dalej poprostu zadzwon795609500 jwona
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: POŻYCZKA NA PENSJONAT « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines