kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: Najtańsze kredyty mieszkaniowe « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Najtańsze kredyty mieszkaniowe  (Przeczytany 8042 razy)
tani kredyt
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Października 14-10-2008, 09:29:11 »

Szukasz najtańszego kredytu mieszkaniowego? Wyślij formularz
i dowiedz się, w którym banku można uzyskać kredyt 3,7%  na 100% nieruchomości !!!   Doradca GOLD FINANCE  bezpłatnie oddzwoni i zbada Twoją zdolność kredytową w 18 bankach  oraz znajdzie najniższą ratę kredytu w kilka minut.
Doradca GOLD Finance pomoże:
- wybrać najlepszy kredyt hipoteczny spośród ofert banków,
- zwrócić uwagę na różnice w poszczególnych ofertach,
- wypełnić wnioski i dokumenty,
- podpisać umowę z bankiem,
- zmienić obecny kredyt mieszkaniowy na nowy, dużo tańszy, w innym banku,
- skonsolidować wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

Wejdź na stronę: http://m2m.zestawieniekredytowe.pl/goldfinance/405/2/ i wypełnij formularz.

Doradca spotka się w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu - spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Zapisane
dandy12
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 28-06-2019, 11:20:24 »

Z mojego doświadczenia wiem, że to co ma być najtańsze potem okazuje się najdroższe. Kiedyś brałem najtańsze chwilówki na rynku a potem w formie opłat dodatkowych musiałem dopłacać jeszcze sporo pieniędzy.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: Najtańsze kredyty mieszkaniowe « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines