kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: gdzie uzyskać kredyt « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: gdzie uzyskać kredyt  (Przeczytany 23111 razy)
jaszczur
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« : Lutego 02-02-2010, 01:11:52 »

jak w temacie mam zaległości 3 bankach powyżej 90 dni i wynosza ok 20 tys zł,mam umowę na czas nie określony,sprawy sa w windykacji(nie u komornika,gdyż zobowiązałem się wpłacać po parę zł),niestety byłem dziś w db kredyt i pani poinformowała mnie,że jestem na "czarnej liście" a co ciekawe biku nie mam "zabrudzonego" poproszę o jakie kolwiek informacje gdzie mogę uzyskać pomoc,gdyż zalezy mi bardzo spłaceniu w/w zobowiazań
Zapisane
jaszczur
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lutego 03-02-2010, 08:50:55 »

miał ktoś do czynienia z tą firmą http://pozyczkaprywatna.pl/index.html ?
proszę o jakiekolwiek info
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 04-02-2010, 07:24:02 »

Poważna firma podaje dane adresowe oraz NIP ewentualnie a tu tego brak,tylko maile.
Odrazu coś śmierdzi ...
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 13-02-2011, 09:40:48 »


jezeli dalej nikt ci nie pomogl to zadzwon 794200592 jwona
Zapisane
tform
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 15-12-2013, 10:24:43 »

W bankach! Żadne inne firmy się do tego nie nadają.
Zapisane

vasil
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lutego 07-02-2014, 11:10:18 »

Tutaj są ogłoszenia różnych firm udzielających kredytów http://uslugi.znajdzto.pl/finansowe-i-prawne,402/ - może warto sprawdzić. Na pewno przed podpisaniem umowy kredytowej trzeba dobrze zapoznać się z umową żeby później nie było niespodzianek.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18-08-2014, 11:14:52 wysłane przez vasil » Zapisane
Kasia
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 29-04-2014, 07:38:35 »


Na firmy pożyczkowe, które ogłaszają się w internecie i podają adres mailowy, tylko i wyłącznie na bezpłatną skrzynkę należy w szczególności uważać. Tutaj -> Pożyczki pozabankowe - znajdziesz kilka interesujących artykułów w tym temacie, na co zwracać uwagę jeszcze przed złożeniem podpisu na umowie.

Zapisane

Fin1977
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Września 22-09-2014, 02:20:10 »

Firma powinna podawać swoje pełne dane, choć na swojej stronie www, przynajmniej rzetelna firma.
Zapisane

Pożyczki pozabankowe, również dla osób z zadłużeniami.
marttta
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #8 : Października 09-10-2014, 10:21:01 »

jak w temacie mam zaległości 3 bankach powyżej 90 dni i wynosza ok 20 tys zł,mam umowę na czas nie określony,sprawy są w windykacji(nie u komornika,gdyż zobowiązałem się wpłacać po parę zł),niestety byłem dziś w db kredyt i pani poinformowała mnie,że jestem na "czarnej liście" a co ciekawe biku nie mam "zabrudzonego" poproszę o jakie kolwiek informacje gdzie mogę uzyskać pomoc,gdyż zależy mi bardzo spłaceniu w/w zobowiązań

w biku cie nie ma przy opóźnieniach w spłacie? dziwne, przecież banki co miesiąc aktualizują bik i jak sa opóźnienia w spłacie kredytu to zaraz ta informacja leci do bik ...

Skoro bank ci odmówił to można iść do innego aczkolwiek obstawiam ze wszędzie będzie problem, zostają Ci chwilówki ale mocno tego nie polecam, lepiej zacząć oszczędzać poszukać dodatkowej pracy itd kolejne kredyty aby spłacić inne to prosta droga do wpadnięcia w spiralę długów
Zapisane
mobilna
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Lutego 10-02-2015, 01:00:06 »

Raczej marne szanse na kredyt. Opóźnienia w spłacie to 100% biku. No chyba, że jakiś poślizg 1 dzień. Jeśli bank straszył i wzywał do zapłat to BIK masz murowany. o kredycie w banku możesz zapomnieć.
Zapisane

Moja Mobilna Bankowość
mruwa
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 01-04-2015, 08:31:43 »

Nie masz nic do sprzedania, sprzedaj samochód czy coś innego ale nie bierz żadnych chwilówek bo z 20 tyś zrobi się szybko dużo więcej.
Zapisane
sosik1
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Maja 07-05-2015, 06:50:22 »

Moim zdaniem warto spytać o ewentualną konsolidację kredytów. W pożyczki pozabankowe lepiej się nie bawić, bowiem może to przysporzyć jeszcze większych kłopotów. Najlepszym wyjściem byłoby zorganizowanie pieniędzy ze sprzedaży dóbr (samochody, urządzenia elektryczne, wyposażenie domu), bądź pożyczka od rodziny/znajomych.
Zapisane

Pasjonat finansów: kredytów oraz pożyczek.
aragz
Newbie
*
Wiadomości: 14



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #12 : Października 27-10-2016, 10:53:02 »

Dokładnie jak kolega wyżej powiedział, jeśli nasze miesięczne zobowiązania nas przerastają nie ma sensu brać kolejnych kredytów czy pożyczek a tylko i wyłącznie konsolidacja
Zapisane
deftong
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #13 : Września 21-09-2018, 03:35:11 »

Ja poszukałbym w jakiś firmach z chwilówkami online.
Zapisane
pttpt007x
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Listopada 10-11-2018, 03:51:19 »

Firma powinna podawać swoje pełne dane, choć na swojej stronie www, przynajmniej rzetelna firma.



เล่นหวยออนไลน์
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: gdzie uzyskać kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines