kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyty hipoteczne - jaki czas oczekiwania? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyty hipoteczne - jaki czas oczekiwania?  (Przeczytany 11847 razy)
Waldek
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« : Grudnia 13-12-2006, 10:52:36 »

Interesuje mnie kredyt hipoteczny a konkretnie czas jaki musi upłynąć od złożenia wniosku do przyznania kredytu.
Wiem, że jest nawał wniosków na kredyty hipoteczne, wiec trzeba czekać w zależności od banki od 14 dni do nawet 50 dni.

Czy jest szansa na podpisanie umowy kredytowej jeszcze w tym roku?
Zbliza się okres świateczno-urlopowy. Może już spokojnie złożyć wniosek w nowym roku?

Prosze o info od osób, które otrzymały kredy hipoteczny ile tak naprawde formalności trwały.
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudnia 15-12-2006, 08:16:36 »

CZESC, MIALM PODEBNE DYLEMATY, w Millennium trwalo to ponad miesiąc, a mi zależalo na obiecanym przez nich czasie, bo tak mialam w umowie, w zwiazku z tym zaczelismy szukac innego banku i znalezlismy w multibanku trwalo to 2 tygodnie od wniosku do przelania kasy, ps. polecam skorzystanie z jakiegos doradcy, nic cie to nie kosztuje, on ma inne mozliwosci i z takim doradca jestes w stanie kontaktowac sie, powie ci dokladnie i szczerze jaka jest twoja sytuacja, natomiast bank bedzie cie zbywal, wierz mi mowie z doświadczenia:)
Zapisane
Waldek
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudnia 16-12-2006, 04:53:41 »

Kredyt hipoteczny w mBanku - Błyskawiczna decyzja kredytowa!!!

Ha, jestem szczesliwy i zaskoczony szybkoscią działania mBanku.

W dniu 10 grudnia złożyłem wniosek i dokumenty w banku wymagane do otrzymania kredytu hipotecznego.

I co...  dzisiaj tj 15 grudnia podpisałem umowe kredytową. Ba Kredyt hipoteczny został uruchomiony i kasa trafila już na konto właściciela mieszkania.
Fakt przerobili mnie na kursie (aż 6 groszy na CHF) to przy kwocie kredytu jaki brałem ponad 10 tyś. zł ale cóż to jest wada kredytów walutowych.

Ale czas działania maja błyskawiczny jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne, bo konto w mBanku zakładałem chyba z dobry miesiąć. Od wysłania wniosku do pełnej aktywacji konta. Wiec jeżeli mowa o konta to trzeba mieć cierpliwość.

Oczywiście tak błyskawiczna decyzja spowodowała to, że nawet nie czekałem na inne oferty... wiem pewnie straciłem nie mało ale cóż.... świadomie.

Życze wszystkim błyskawicznego rozpatrzenia wniosku kredytowego.
Zapisane
BERNADETA11
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Grudnia 22-12-2006, 10:18:04 »

Wszystko zależy na co ma być kredyt przeznaczony i jakie dokumenty trzeba przygotować,żeby uruchomić kredyt.
Zapisane

BERNADETA LUBERDA
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudnia 25-12-2006, 11:46:24 »

Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny, zależy od zdolności kredytowej i wiarygodności kredytobiorcy.
Są zawody które w ocenie banku dają dużo wyższą gwarancje spłacenia kredytu np:
- lekarze
- prawnicy

Dla nich kredyty dostepne są praktycznie od ręki... 2-3 dni i jest decyzja.
Zapisane
Doradztwo kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lutego 03-02-2007, 01:16:44 »

Kredyt jest już załatwiony czy jeszcze nie. Moi klienci czekaja na dezyzję kredytową do 5 dni roboczych. Podpisanie umowy to kwestia warunków jak szybko klient jest w stanie dostarczyć. Może mogę w czymś pomóc doradzić bezpłatnie oczywiście

Marek
0506248005
Zapisane
SeeT
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lutego 04-02-2007, 10:35:30 »

Pracuje w Banku w którym decyzja kredytowa jest po 2 dniach roboczych. To że w millennium czy multibanku czeka sie ok miesiaca czasu to nie znaczy że to złe banki tylko kwestia systemu i ludzi .
 
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyty hipoteczne - jaki czas oczekiwania? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines