kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Proszę o pomoc jestem już zmęczona... « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Proszę o pomoc jestem już zmęczona...  (Przeczytany 7313 razy)
emi
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Listopada 09-11-2008, 01:01:14 »

Witam. Jestem mężatką i mam synka i to jedyne co ostatnio mnie cieszy!
Od 2 lat prowadzę działalność gospodarcza. pierwszy rok był bardzo ciężki(byłam w plecy).Ten rok jest o niebo leprszy! Niestety z pierwszego roku ciągną mi się zobowiązania i jestem tym bardzo zmęczona. W biku miałam wykazane zaległości ale jestem juz na czysto. Niestety jeden bank podał mnie na listę nie solidnych klientów.Złożyłam podanie i za 3 miesiące mnie wykreśla. Błagam niech ktoś mi pomoże nie mam tyle czasu!Nie chciała bym zamykać działalności i zwalniać ludzi!!! jestem w stanie spłacać miesięcznie po 2-3tyś. Mój dochód miesięczny to średnio 12-15tys.Potrzebuje 35tyś, żebywszystko pozałatwiać i spać spokojnie Smutny Smutny Smutny (   tel. 505763104
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 24-06-2010, 02:37:43 »

wylam ci iadomoc z nr 603313064
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Proszę o pomoc jestem już zmęczona... « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines